Copa America 2015 - Matches

- 14 Lis 2018

Trnje

Franko Kovač`

2 : 4

Rudeš

Niko Kolak`

Ivor Žakić`

Roko Petković`

Trnje
Trnje

VS

Rudeš
Rudeš

32. Franko Kovač

Gol

23. Niko Kolak

11. Ivor Žakić

19. Roko Petković

Srdjan Milanković

Trener

Tomislav Pavičić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Josip Majsec

Drugi pomoćni sudac: Filip Lovrić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Irnis Ibrulj

9 MIN

Gol 19. Roko Petković (Rudeš)

goal

18 MIN

Gol 32. Franko Kovač (Trnje)

goal

62 MIN

Gol 23. Niko Kolak (Rudeš)

goal

72 MIN

Gol 11. Ivor Žakić (Rudeš)

goal
Trnje

Trnje

Rudeš

Rudeš

Šimun Mihaljević

97. Šimun Mihaljević

Šimun Mihaljević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Lijović

11. Filip Lijović

Filip Lijović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Jan Romanić

31. Jan Romanić

Jan Romanić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tin Podoreški

88. Tin Podoreški

Tin Podoreški

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Anes Dervišević

55. Anes Dervišević

Anes Dervišević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Josip Alić

18. Josip Alić

Josip Alić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR
Dominic Beus

8. Dominic Beus

Dominic Beus

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Franko Kovač

32. Franko Kovač

Franko Kovač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Josip Jelinčić

44. Josip Jelinčić

Josip Jelinčić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Dedaković

98. Filip Dedaković

Filip Dedaković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Šoštarić

9. Filip Šoštarić

Filip Šoštarić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Zamjene

Karlo Šimek

45. Karlo Šimek

Karlo Šimek

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Marko Janković

4. Marko Janković

Marko Janković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Petar Perović

5. Petar Perović

Petar Perović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Duje Tomašević

30. Duje Tomašević

Duje Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tomislav Ćurić

67. Tomislav Ćurić

Tomislav Ćurić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Vaclav Hlavaty

22. Vaclav Hlavaty

Vaclav Hlavaty

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Almin Mujdić

40. Almin Mujdić

Almin Mujdić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : BA

1. Noah Popović

Noah Popović

Noah Popović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

23. Niko Kolak

Niko Kolak

Niko Kolak

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

3. Lovro Ćetojević-Tisaj

Lovro Ćetojević-Tisaj

Lovro Ćetojević-Tisaj

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

21. Luka Žutić

Luka Žutić

Luka Žutić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

13. Ante Nikšić

Ante Nikšić

Ante Nikšić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

17. Luka Jelenić

Luka Jelenić

Luka Jelenić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

29. Noa Vranešić

Noa Vranešić

Noa Vranešić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

27. Rino Grubišić

Rino Grubišić

Rino Grubišić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

11. Ivor Žakić

Ivor Žakić

Ivor Žakić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

19. Roko Petković

Roko Petković

Roko Petković

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

10. David Kuzmanović

David Kuzmanović

David Kuzmanović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

16. Ivan Kraljević

Ivan Kraljević

Ivan Kraljević

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

2. Filip Boršić

Filip Boršić

Filip Boršić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

30. Luka Škrlec

Luka Škrlec

Luka Škrlec

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR