Copa America 2015 - Matches

1.ZNL - KADETI 18/19 - 02 Lip 2019

Šparta Elektra

0 : 5

Prigorje Markuševec

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

Ivan Bošnjak

Trener

Dominik Hukman

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Luka Banovec

Prvi pomoćni sudac: Darijo Brkić

Drugi pomoćni sudac: Lovro Roguljić

Četvrti sudac:

Delegat: Nada Žarković

Ostali:
Kiro Naumovski lic.br.21
Matija Vertuš lic. br. 11

2 MIN

Gol 16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)

goal

32 MIN

Gol 16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)

goal

49 MIN

Kazneni udarac (Gol) 16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)

penalty

58 MIN

Gol 10. Mateo Škrinjar (Prigorje Markuševec)

goal

60 MIN

Gol 10. Mateo Škrinjar (Prigorje Markuševec)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Fran Sobotinčić

12. Fran Sobotinčić

Fran Sobotinčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Noa Rončević

8. Noa Rončević

Noa Rončević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ante Lozo

9. Ante Lozo

Ante Lozo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Bosančić

5. Fran Bosančić

Fran Bosančić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Ivčić

13. Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Kovač

2. Dominik KovačK

Dominik Kovač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Antonio Mihelčić

11. Antonio Mihelčić

Antonio Mihelčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Nikola Belošević

9. Nikola Belošević

Nikola Belošević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Bekić

3. Dominik Bekić

Dominik Bekić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Šesto

7. Luka Šesto

Luka Šesto

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Valentino Tomić

19. Valentino Tomić

Valentino Tomić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Jan Puljčan

6. Jan Puljčan

Jan Puljčan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jakov Jurić

. Jakov Jurić

Jakov Jurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jan Pintar

. Jan Pintar

Jan Pintar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ante Ljubo Hrkać

16. Ante Ljubo Hrkać

Ante Ljubo Hrkać

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Lovro Lužanac

Lovro Lužanac

Lovro Lužanac

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

16. Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Dominik Strpić

Dominik Strpić

Dominik Strpić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

12. Davor Perok

Davor Perok

Davor Perok

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Borna Žužić

Borna Žužić

Borna Žužić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

20. Štefan Jordanić

Štefan Jordanić

Štefan Jordanić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Mateo Škrinjar

Mateo Škrinjar

Mateo Škrinjar

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Mihael Sajko

Mihael Sajko

Mihael Sajko

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

23. Fran Lukačin

Fran Lukačin

Fran Lukačin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Filip KotaK

Filip Kota

Filip Kota

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

4. Filip Kljajić

Filip Kljajić

Filip Kljajić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Dorian Špiček

Dorian Špiček

Dorian Špiček

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR