Copa America 2015 - Matches

- 12 Svi 2019

Trnje

0 : 2

Ivanja Reka

Trnje
Trnje

VS

Ivanja Reka
Ivanja Reka

Gol

7. Leonardo Aračić

7. Leonardo Aračić

2

Žuti karton

1

Srdjan Milanković

Trener

Stanislav Kljutić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Josip Majsec

Prvi pomoćni sudac: Mihael Ljeljak

Drugi pomoćni sudac: Ivan Lagundžić

Četvrti sudac:

Delegat: Rudolf Pristovnik

Ostali:
Srećko Lušić

13 MIN

Gol 7. Leonardo Aračić (Ivanja Reka)

goal

51 MIN

Gol 7. Leonardo Aračić (Ivanja Reka)

goal

58 MIN

Žuti karton 3. Kristian Rončević (Trnje)

yellow card

63 MIN

Žuti karton 4. Fabijan Briški (Trnje)

yellow card

78 MIN

Žuti karton 7. Luka Kljutić (Ivanja Reka)

yellow card
Trnje

Trnje

Ivanja Reka

Ivanja Reka

Benjamin Fejzić

99. Benjamin FejzićK

Benjamin Fejzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Kristian Rončević

3. Kristian Rončević

Kristian Rončević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Luka Tepšić

99. Luka Tepšić

Luka Tepšić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Leko

2. Filip Leko

Filip Leko

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Luka Jajčanin

7. Luka Jajčanin

Luka Jajčanin

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Luka Mihoci

91. Luka Mihoci

Luka Mihoci

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Ivan Milković

44. Ivan Milković

Ivan Milković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Fabijan Briški

4. Fabijan Briški

Fabijan Briški

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Marko Kušec

27. Marko Kušec

Marko Kušec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Marko Zagorac

77. Marko Zagorac

Marko Zagorac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Leon Vrhovski

11. Leon Vrhovski

Leon Vrhovski

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

Sven Vlajsević

14. Sven Vlajsević

Sven Vlajsević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Duje Tomašević

8. Duje Tomašević

Duje Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Roko Tomašević

23. Roko Tomašević

Roko Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Bruno Kolovrat

51. Bruno Kolovrat

Bruno Kolovrat

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

1. Dominik Ranec

Dominik Ranec

Dominik Ranec

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

6. Vedran TokićK

Vedran Tokić

Vedran Tokić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

11. Antonio Capan

Antonio Capan

Antonio Capan

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR

21. Marko Sinanović

Marko Sinanović

Marko Sinanović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

10. Matej Dravinac

Matej Dravinac

Matej Dravinac

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

13. Marko Jandrić

Marko Jandrić

Marko Jandrić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

5. Leonardo Đivan

Leonardo Đivan

Leonardo Đivan

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

20. Fran Pavlović

Fran Pavlović

Fran Pavlović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

7. Leonardo Aračić

Leonardo Aračić

Leonardo Aračić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

17. Stipo Bošnjak

Stipo Bošnjak

Stipo Bošnjak

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

7. Luka Kljutić

Luka Kljutić

Luka Kljutić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

Zamjene

1. Damjan Dijanić

Damjan Dijanić

Damjan Dijanić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

3. Adel Salihović

Adel Salihović

Adel Salihović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR