Copa America 2015 - Matches

- 24 Stu 2018

Šparta Elektra

0 : 10

Studentski Grad

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

Gol

9. Fran Dragozet

9. Fran Dragozet

9. Fran Dragozet

5. Ivan Gašić

19. Ivan Benkus

23. Niko Krpan

23. Niko Krpan

7. Darren Kelly

7. Darren Kelly

Ivan Bošnjak

Trener

Dražen Lozić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Hrvoje Radić

Prvi pomoćni sudac: Ivan Luburić

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Cvitković

Četvrti sudac:

Delegat: Stipo Marijan

Ostali:
Kiro Naumovski

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Studentski Grad

Studentski Grad

Ante Ljubo Hrkać

16. Ante Ljubo Hrkać

Ante Ljubo Hrkać

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Ivčić

13. Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Antonio Mihelčić

11. Antonio Mihelčić

Antonio Mihelčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Tom Aćimović Pintarić

13. Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Kovač

2. Dominik Kovač

Dominik Kovač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Nikola Belošević

9. Nikola Belošević

Nikola Belošević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jakov Kukučka

10. Jakov Kukučka

Jakov Kukučka

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jan Puljčan

6. Jan Puljčan

Jan Puljčan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Puhak

8. Fran Puhak

Fran Puhak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Fumić

3. Luka Fumić

Luka Fumić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Ante Lozo

9. Ante Lozo

Ante Lozo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Luka Šesto

7. Luka Šesto

Luka Šesto

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Borna Ivoš

6. Borna Ivoš

Borna Ivoš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Gojun

17. Dominik Gojun

Dominik Gojun

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Franko Tomljanović

Franko Tomljanović

Franko Tomljanović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

2. Leon Kulfa

Leon Kulfa

Leon Kulfa

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

6. Ante Nikšić

Ante Nikšić

Ante Nikšić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Marko Vlahović

Marko Vlahović

Marko Vlahović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

19. Ivan Benkus

Ivan Benkus

Ivan Benkus

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

10. Ante Vukoja

Ante Vukoja

Ante Vukoja

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

7. Dario Zirdum

Dario Zirdum

Dario Zirdum

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

34. Ivor Đuran

Ivor Đuran

Ivor Đuran

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

99. Jakov Gašpar

Jakov Gašpar

Jakov Gašpar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

23. Niko Krpan

Niko Krpan

Niko Krpan

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

7. Darren Kelly

Darren Kelly

Darren Kelly

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

9. Fran Dragozet

Fran Dragozet

Fran Dragozet

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

5. Ivan Matacun

Ivan Matacun

Ivan Matacun

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

5. Ivan Gašić

Ivan Gašić

Ivan Gašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

14. Sebastijan Palić

Sebastijan Palić

Sebastijan Palić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

24. Marin Smoljan

Marin Smoljan

Marin Smoljan

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

11. Antonio Brkić

Antonio Brkić

Antonio Brkić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR