Copa America 2015 - Matches

- 17 Stu 2018

Prigorje Markuševec

Petar Miklec`

Filip Kirinić`

2 : 0

Šparta Elektra

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

5. Petar Miklec

17. Filip Kirinić

Gol

1

Žuti karton

0

Dominik Hukman

Trener

Ivan Bošnjak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Damir Adžić-Kapitanović

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:

16 MIN

Gol 5. Petar Miklec (Prigorje Markuševec)

goal

60 MIN

Gol 17. Filip Kirinić (Prigorje Markuševec)

goal

63 MIN

Žuti karton 99. Robert Kravarščan (Prigorje Markuševec)

yellow card
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Davor Perok

12. Davor Perok

Davor Perok

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Ivan Čemerin

2. Ivan Čemerin

Ivan Čemerin

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Borna Žužić

3. Borna Žužić

Borna Žužić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Petar Miklec

5. Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jura josip Kostanjski

6. Jura josip Kostanjski

Jura josip Kostanjski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Kota

7. Filip Kota

Filip Kota

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Ivan Jeleković

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Stjepan Miklec

16. Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Kirinić

17. Filip Kirinić

Filip Kirinić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Štefan Jordanić

20. Štefan Jordanić

Štefan Jordanić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jan Javurek

18. Jan Javurek

Jan Javurek

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

Zamjene

Jakov Hrastinski

8. Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Robert Kravarščan

99. Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Dominik Strpić

10. Dominik Strpić

Dominik Strpić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jakov Župić

13. Jakov Župić

Jakov Župić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Marko Miklečić

Marko Miklečić

Marko Miklečić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Fran Puhak

Fran Puhak

Fran Puhak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Luka Ivčić

Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Noa Rončević

Noa Rončević

Noa Rončević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Luka Fumić

Luka Fumić

Luka Fumić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

9. Ante Lozo

Ante Lozo

Ante Lozo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Luka Chelfi

Luka Chelfi

Luka Chelfi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Dominik Kovač

Dominik Kovač

Dominik Kovač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Jakov Kukučka

Jakov Kukučka

Jakov Kukučka

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

53. Luka Dešković

Luka Dešković

Luka Dešković

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

Zamjene

9. Nikola Belošević

Nikola Belošević

Nikola Belošević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR