Copa America 2015 - Matches

- 20 Lis 2018

Šparta Elektra

0 : 9

Brezovica

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Brezovica
Brezovica

Gol

6. Anton Prša

6. Anton Prša

6. Anton Prša

9. Kristijan Kukas

9. Kristijan Kukas

9. Kristijan Kukas

9. Kristijan Kukas

9. Kristijan Kukas

9. Kristijan Kukas

Ivan Bošnjak

Trener

Franko Barišić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Matko Mufa

Prvi pomoćni sudac: Grgur Jović

Drugi pomoćni sudac: Domagoj Habulin

Četvrti sudac:

Delegat: Novak Kljajić

Ostali:
Kiro Naumovski

1 MIN

Gol 9. Kristijan Kukas (Mladost Buzin)

goal

9 MIN

Gol 9. Kristijan Kukas (Mladost Buzin)

goal

36 MIN

Gol 6. Anton Prša (Brezovica)

goal

51 MIN

Gol 6. Anton Prša (Brezovica)

goal

53 MIN

Gol 9. Kristijan Kukas (Mladost Buzin)

goal

65 MIN

Gol 9. Kristijan Kukas (Mladost Buzin)

goal

67 MIN

Gol 9. Kristijan Kukas (Mladost Buzin)

goal

70 MIN

Gol 6. Anton Prša (Brezovica)

goal

84 MIN

Gol 9. Kristijan Kukas (Mladost Buzin)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Brezovica

Brezovica

Noah Kišur Postružin

1. Noah Kišur Postružin

Noah Kišur Postružin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Noa Rončević

8. Noa Rončević

Noa Rončević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ante Lozo

9. Ante Lozo

Ante Lozo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Fumić

3. Luka Fumić

Luka Fumić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Luka Ivčić

13. Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Miklečić

15. Marko Miklečić

Marko Miklečić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ante Ljubo Hrkać

16. Ante Ljubo Hrkać

Ante Ljubo Hrkać

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Šesto

7. Luka Šesto

Luka Šesto

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Chelfi

17. Luka Chelfi

Luka Chelfi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Tom Aćimović Pintarić

13. Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jan Puljčan

6. Jan Puljčan

Jan Puljčan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Kovač

2. Dominik Kovač

Dominik Kovač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Borna Ivoš

6. Borna Ivoš

Borna Ivoš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Jakov Kukučka

10. Jakov Kukučka

Jakov Kukučka

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Dešković

53. Luka Dešković

Luka Dešković

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Dominik Gojun

17. Dominik Gojun

Dominik Gojun

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Puhak

8. Fran Puhak

Fran Puhak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Antonio Mihelčić

11. Antonio Mihelčić

Antonio Mihelčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Matija Vučajnk

Matija Vučajnk

Matija Vučajnk

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

4. Ivan Tomislav Tanković

Ivan Tomislav Tanković

Ivan Tomislav Tanković

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

8. Bruno Kontent

Bruno Kontent

Bruno Kontent

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

6. Anton Prša

Anton Prša

Anton Prša

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

10. Fran Kulašević

Fran Kulašević

Fran Kulašević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

11. Antonio Balen

Antonio Balen

Antonio Balen

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

2. Matija Poredski

Matija Poredski

Matija Poredski

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

7. Bruno Babić

Bruno Babić

Bruno Babić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

9. Kristijan Kukas

Kristijan Kukas

Kristijan Kukas

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

14. Filip Krasnić

Filip Krasnić

Filip Krasnić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

17. Šimun Mandić

Šimun Mandić

Šimun Mandić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

Zamjene

40. Ivan Zirdum

Ivan Zirdum

Ivan Zirdum

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR