Copa America 2015 - Matches

1.ZNL - KADETI 18/19 - 22 Ruj 2018

Studentski Grad

Darren Kelly`

1 : 1

Dubrava Tim Kabel

Antonio Kuš`

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

21. Darren Kelly

Gol

. Antonio Kuš

1

Žuti karton

2

Dražen Lozić

Trener

Blaženko Bekavac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Boris Stanić

Prvi pomoćni sudac: Armando Gojak

Drugi pomoćni sudac: Vjekoslav Kovač

Četvrti sudac:

Delegat: Stipo Marijan

Ostali:

18 MIN

Žuti karton 35. Patrik Pažin (Dubrava Tim Kabel)

yellow card

29 MIN

Žuti karton 11. David Mazarekić (Dubrava Tim Kabel)

yellow card

47 MIN

Gol . Antonio Kuš (Ravnice)

goal

65 MIN

Žuti karton 19. Ivan Benkus (Studentski Grad)

yellow card

72 MIN

Gol 21. Darren Kelly (Studentski Grad)

goal
Studentski Grad

Studentski Grad

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Franko Tomljanović

16. Franko Tomljanović

Franko Tomljanović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dario Zirdum

7. Dario Zirdum

Dario Zirdum

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Darren Kelly

21. Darren Kelly

Darren Kelly

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Sebastijan Palić

14. Sebastijan Palić

Sebastijan Palić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ante Nikšić

20. Ante Nikšić

Ante Nikšić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antonio Brkić

11. Antonio Brkić

Antonio Brkić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Benkus

19. Ivan Benkus

Ivan Benkus

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Leon Kulfa

17. Leon Kulfa

Leon Kulfa

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Nikola Rodić

69. Nikola Rodić

Nikola Rodić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Gašić

5. Ivan Gašić

Ivan Gašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Fran Dragozet

9. Fran Dragozet

Fran Dragozet

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Fabijan Kušt

2. Fabijan Kušt

Fabijan Kušt

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Borna Bošnjak

26. Borna Bošnjak

Borna Bošnjak

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Nikola Uroić Tončina

29. Nikola Uroić Tončina

Nikola Uroić Tončina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ante Vukoja

10. Ante Vukoja

Ante Vukoja

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Luka Dražetić

60. Luka Dražetić

Luka Dražetić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Jakov Gašpar

99. Jakov Gašpar

Jakov Gašpar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

91. Petar Krunoslav Jelica

Petar Krunoslav Jelica

Petar Krunoslav Jelica

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

13. Mauricio Sejdić

Mauricio Sejdić

Mauricio Sejdić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

35. Patrik Pažin

Patrik Pažin

Patrik Pažin

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

45. Filip Martinović

Filip Martinović

Filip Martinović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

15. Leonardo Čibarić

Leonardo Čibarić

Leonardo Čibarić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

11. David Mazarekić

David Mazarekić

David Mazarekić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

21. Filip Matičević

Filip Matičević

Filip Matičević

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

. Antonio Kuš

Antonio Kuš

Antonio Kuš

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

88. Filip Debak

Filip Debak

Filip Debak

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

18. Luka Anušić

Luka Anušić

Luka Anušić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

69. Matija Orešković

Matija Orešković

Matija Orešković

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

. Tomislav Marunica

Tomislav Marunica

Tomislav Marunica

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR