Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 02 Lip 2019

Karlovac 1919

1 : 4

Mladost Petrinja

Karlovac 1919
Karlovac 1919

VS

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

Gol

5

Zamjene

5

Matija Štefančić

Trener

Franjo Pužin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Božo Radišić

Prvi pomoćni sudac: Krunoslav Anić

Drugi pomoćni sudac: Danijel Gašpar

Četvrti sudac: Marko Matijašec

Delegat: Marijan Bertović

Ostali:
Stjepan Benčić lic.092
Igor Marijan lic. 086

14 MIN

Gol 10. Ivan Mamić (Karlovac 1919)

goal

20 MIN

Gol 17. Sven Dolovčak (Mladost Petrinja)

goal

44 MIN

Gol 11. Ivan Cerjak (Mladost Petrinja)

goal

68 MIN

Gol 11. Ivan Cerjak (Mladost Petrinja)

goal

74 MIN

Gol 24. Antonio Hrnčević (Mladost Petrinja)

goal
Karlovac 1919

Karlovac 1919

Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Luka Demirović

1. Luka Demirović

Luka Demirović

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
David Tonković

14. David Tonković

David Tonković

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Karlo Joha

3. Karlo Joha

Karlo Joha

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Antonio Magdić

4. Antonio Magdić

Antonio Magdić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Ivan Cindrić

15. Ivan Cindrić

Ivan Cindrić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Daniel Mićunović

6. Daniel Mićunović

Daniel Mićunović

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Antonijo Turkalj

7. Antonijo TurkaljK

Antonijo Turkalj

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Dino Jaković

8. Dino Jaković

Dino Jaković

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Ivan Mamić

10. Ivan Mamić

Ivan Mamić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Petar Horvatin

20. Petar Horvatin

Petar Horvatin

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Borna Pausić

17. Borna Pausić

Borna Pausić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

Zamjene

Josip Žunac

12. Josip Žunac

Josip Žunac

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Luka Mance

. Luka Mance

Luka Mance

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Sandy Stojčić

20. Sandy Stojčić

Sandy Stojčić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Ivan Šako

. Ivan Šako

Ivan Šako

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Aleksandar Trajkov

15. Aleksandar Trajkov

Aleksandar Trajkov

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Dominik Popovački

16. Dominik Popovački

Dominik Popovački

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

12. Luka Moštak

Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Viktor ŠpišićK

Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

11. Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

1. Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

46 MIN

3. Karlo Joha

. Ivan Šako

Karlovac 1919

46 MIN

15. Ivan Cindrić

16. Dominik Popovački

Karlovac 1919

54 MIN

4. Mihael Bezić

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

57 MIN

20. Petar Horvatin

. Luka Mance

Karlovac 1919

62 MIN

25. Igor Krmpotić

44. Marko Korečić

Mladost Petrinja

68 MIN

11. Ivan Cerjak

24. Antonio Hrnčević

Mladost Petrinja

73 MIN

14. David Tonković

15. Aleksandar Trajkov

Karlovac 1919

74 MIN

9. Tomislav Gajdek

18. Baldo Ivan Matić

Mladost Petrinja

80 MIN

5. Roberto Drljača

6. Stephano Tomić

Mladost Petrinja

85 MIN

7. Antonijo Turkalj

20. Sandy Stojčić

Karlovac 1919