Copa America 2015 - Matches

- 25 Svi 2019

Filip Kostanjski`

Filip Kostanjski`

Filip Kostanjski`

Mislav Maruna`

Stjepan Burić`

Moran Čerkez`

6 : 3

Ivan Fluka`

Daniel Gotal`

Ivan Fluka`

VS

5. Filip Kostanjski

5. Filip Kostanjski

5. Filip Kostanjski

3. Mislav Maruna

. Stjepan Burić

. Moran Čerkez

Gol

8. Ivan Fluka

9. Daniel Gotal

8. Ivan Fluka

2

Žuti karton

1

2

Zamjene

2

Zoran Vukelić

Trener

Boris Perković

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dragan Čutura

Prvi pomoćni sudac: Hrvoje Vitković

Drugi pomoćni sudac: Dejan Kovačević

Četvrti sudac: Ivan Brdarević

Delegat: Božo Volić

Ostali:
Franjo Kotarski,lic.99
Goran Antolković lic.br. 63

11 MIN

Žuti karton 6. Karlo Severec (Samobor)

yellow card

16 MIN

Gol 5. Filip Kostanjski (Dinamo Odranski Obrež)

goal

20 MIN

Gol 5. Filip Kostanjski (Dinamo Odranski Obrež)

goal

27 MIN

Gol 5. Filip Kostanjski (Dinamo Odranski Obrež)

goal

36 MIN

Gol 9. Daniel Gotal (Croatia)

goal

42 MIN

Žuti karton 5. Tomislav Baković (Croatia)

yellow card

50 MIN

Gol 8. Ivan Fluka (Croatia)

goal

61 MIN

Žuti karton 9. Kristijan Regović (Zagreb)

yellow card

76 MIN

Gol 3. Mislav Maruna (Sava Strmec)

goal

83 MIN

Gol 8. Ivan Fluka (Croatia)

goal

85 MIN

Gol . Stjepan Burić (Samobor)

goal

89 MIN

Gol . Moran Čerkez (Vrapče)

goal

Josip Braje

21. Josip Braje

Josip Braje

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Marko Kotoraš

6. Marko Kotoraš

Marko Kotoraš

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Mislav Maruna

3. Mislav Maruna

Mislav Maruna

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Nikica Brujić

19. Nikica BrujićK

Nikica Brujić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Igor Horvat

4. Igor Horvat

Igor Horvat

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Ivan Ibrahimović

17. Ivan Ibrahimović

Ivan Ibrahimović

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Moran Čerkez

. Moran Čerkez

Moran Čerkez

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Kristijan Regović

9. Kristijan Regović

Kristijan Regović

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR
Karlo Severec

6. Karlo Severec

Karlo Severec

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Filip Kostanjski

5. Filip Kostanjski

Filip Kostanjski

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Šarić

14. Josip Šarić

Josip Šarić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Puškarić

7. Ivan Puškarić

Ivan Puškarić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Ivan Petruša

2. Ivan Petruša

Ivan Petruša

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Tin Horkić

. Tin Horkić

Tin Horkić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Jan Prelec

. Jan Prelec

Jan Prelec

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Leon Kerep

15. Leon Kerep

Leon Kerep

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Stjepan Burić

. Stjepan Burić

Stjepan Burić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

12. Mateo Sušin

Mateo Sušin

Mateo Sušin

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

9. Daniel GotalK

Daniel Gotal

Daniel Gotal

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

10. Antonio Lukić

Antonio Lukić

Antonio Lukić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

14. Kristijan Pižir

Kristijan Pižir

Kristijan Pižir

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

8. Ivan Fluka

Ivan Fluka

Ivan Fluka

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

11. Mario Zmazek

Mario Zmazek

Mario Zmazek

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

18. Matija Grežina

Matija Grežina

Matija Grežina

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

15. Mihael Šaško

Mihael Šaško

Mihael Šaško

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

5. Tomislav Baković

Tomislav Baković

Tomislav Baković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

16. Ivan Krstanović

Ivan Krstanović

Ivan Krstanović

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

20. Silvestar Habajec

Silvestar Habajec

Silvestar Habajec

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

Zamjene

2. Mihael Obad

Mihael Obad

Mihael Obad

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

1. Petar Kralj

Petar Kralj

Petar Kralj

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

46 MIN

5. Tomislav Baković

2. Mihael Obad

70 MIN

14. Josip Šarić

. Stjepan Burić

81 MIN

6. Karlo Severec

15. Leon Kerep

83 MIN

8. Ivan Fluka

1. Petar Kralj