Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 25 Svi 2019

Bistra

2 : 1

Segesta

Bistra
Bistra

VS

Segesta
Segesta

Gol

1

Žuti karton

7

1

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

4

Bernard Gulić

Trener

Dario Kovačević

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Nikola Kožar

Prvi pomoćni sudac: Nikola Grabić

Drugi pomoćni sudac: Marijan Gorše

Četvrti sudac: Ivan Kumpar

Delegat: Alen Huzjak

Ostali:
Berislav Prša, lic.011
Momir Jelčić lic. 041

31 MIN

Gol 4. Matej Bagarić (Segesta)

goal

35 MIN

Gol 9. Josip Matošević (Bistra)

goal

38 MIN

Žuti karton 17. Ivica Alapić (Segesta)

yellow card

43 MIN

Žuti karton 14. Ivan Dežić (Bistra)

yellow card

56 MIN

Žuti karton 5. Ivan Ninčević (Segesta)

yellow card

57 MIN

Žuti karton 18. Dino Eberl (Segesta)

yellow card

59 MIN

Žuti karton 7. Ivan Lovrić (Segesta)

yellow card

75 MIN

Žuti karton 1. Filip Skender (Segesta)

yellow card

87 MIN

Žuti karton 25. Leonardo Trepša (Segesta)

yellow card

89 MIN

Žuti karton 16. Ivan Kapac (Segesta)

yellow card

90 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Ivica Vračević (Bistra)

penalty
Bistra

Bistra

Segesta

Segesta

Nikola Đurđek

12. Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Veno Smolčić

10. Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Tomislav Kukec

8. Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ilija Ištuk

4. Ilija IštukK

Ilija Ištuk

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ivan Dežić

14. Ivan Dežić

Ivan Dežić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Josip Matošević

9. Josip Matošević

Josip Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Niko Marić

5. Niko Marić

Niko Marić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Antun Grozdek

3. Antun Grozdek

Antun Grozdek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Željko Štulec

22. Željko Štulec

Željko Štulec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Tomislav Makarun

11. Tomislav Makarun

Tomislav Makarun

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Filip Misimi

17. Filip Misimi

Filip Misimi

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

Petar Petek

. Petar Petek

Petar Petek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Mario Matošević

6. Mario Matošević

Mario Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ivica Vračević

7. Ivica Vračević

Ivica Vračević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Luka Batina

16. Luka Batina

Luka Batina

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Antonio Zendeli

23. Antonio Zendeli

Antonio Zendeli

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Danijel Lovrić

2. Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Matej Grabušić

13. Matej Grabušić

Matej Grabušić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

11. Matija Sertić

Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

19. Mario Garba

Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

17. Ivica Alapić

Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

24. Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

18. Dino Eberl

Dino Eberl

Dino Eberl

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

4. Matej Bagarić

Matej Bagarić

Matej Bagarić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

1. Filip Skender

Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

20. Tin Pavličić

Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

3. Leon Pupić Jovanović

Leon Pupić Jovanović

Leon Pupić Jovanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

15. Luka Grgić

Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

6. Matej Galonja

Matej Galonja

Matej Galonja

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

46 MIN

17. Ivica Alapić

6. Matej Galonja

Segesta

46 MIN

17. Filip Misimi

7. Ivica Vračević

Bistra

61 MIN

8. Dejan Živčić

3. Leon Pupić Jovanović

Segesta

70 MIN

10. Veno Smolčić

6. Mario Matošević

Bistra

70 MIN

14. Ivan Dežić

23. Antonio Zendeli

Bistra

71 MIN

11. Matija Sertić

20. Tin Pavličić

Segesta

78 MIN

8. Tomislav Kukec

16. Luka Batina

Bistra

88 MIN

24. Ivan Stojaković

15. Luka Grgić

Segesta

90 MIN

5. Niko Marić

13. Matej Grabušić

Bistra