Copa America 2015 - Matches

- 25 Svi 2019

Matej Bajs`

1 : 3

Vinko Kotarski`

Nikola Krajačić`

Matej Bajs`

VS

2. Matej Bajs

Gol

14. Vinko Kotarski

11. Nikola Krajačić

2. Matej Bajs

1

Žuti karton

3

3

Zamjene

1

Franjo Pužin

Trener

Dražen Kovjanić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Pokas

Prvi pomoćni sudac: Štefo Bićanić

Drugi pomoćni sudac: Željko Dolibašić

Četvrti sudac: Zlatko Ilčić

Delegat: Nenad Stražanac

Ostali:
Mario Bajs lic. 70
Ivan Škrljac 096

23 MIN

Gol 11. Nikola Krajačić (Mladost Zabok)

goal

41 MIN

Gol 2. Matej Bajs (Mladost Zabok)

goal

52 MIN

Gol 14. Vinko Kotarski (Mladost Zabok)

goal

57 MIN

Gol 6. Mateo Tisanić (Mladost Zabok)

goal

59 MIN

Žuti karton 2. Matej Bajs (Mladost Zabok)

yellow card

75 MIN

Žuti karton 44. Marko Korečić (Mladost Petrinja)

yellow card

75 MIN

Žuti karton 20. Renato Kukina Ščapec (Mladost Zabok)

yellow card

77 MIN

Žuti karton 2. Matej Bajs (Mladost Zabok)

yellow card

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Viktor Špišić

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Roberto Drljača

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Cerjak

11. Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Luka Moštak

12. Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Marko Korečić

44. Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mišo Đebro

7. Mišo Đebro

Mišo Đebro

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Tomislav Gajdek

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Vladimir Golić

. Vladimir Golić

Vladimir Golić

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR

1. Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

20. Renato Kukina Ščapec

Renato Kukina Ščapec

Renato Kukina Ščapec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

16. Mislav Draganić

Mislav Draganić

Mislav Draganić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

14. Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

77. Hrvoje Jurina

Hrvoje Jurina

Hrvoje Jurina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

6. Mateo Tisanić

Mateo Tisanić

Mateo Tisanić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

4. Jurica KotarskiK

Jurica Kotarski

Jurica Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

19. Patrik Turk

Patrik Turk

Patrik Turk

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

11. Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

18. Marko Srebačić

Marko Srebačić

Marko Srebačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

22. Marin Knezić

Marin Knezić

Marin Knezić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

Zamjene

12. Denis Jureša

Denis Jureša

Denis Jureša

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

2. Matej Bajs

Matej Bajs

Matej Bajs

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

32 MIN

11. Nikola Krajačić

2. Matej Bajs

46 MIN

18. Baldo Ivan Matić

9. Tomislav Gajdek

61 MIN

17. Sven Dolovčak

44. Marko Korečić

74 MIN

11. Ivan Cerjak

10. Boris Baniček