Copa America 2015 - Matches

- 18 Svi 2019

Mihael Mačković`

Andro Diklić`

Florijan Ovčar`

Ivan Horvat`

Zlatko Palčić`

5 : 2

Antonio Hrnčević`

Josip Jandrić`

VS

20. Mihael Mačković

22. Andro Diklić

17. Florijan Ovčar

23. Ivan Horvat

19. Zlatko Palčić

Gol

24. Antonio Hrnčević

9. Josip Jandrić

3

Zamjene

4

Marijo Švigir

Trener

Franjo Pužin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Kumpar

Prvi pomoćni sudac: Krešimir Sokolić

Drugi pomoćni sudac: Silvija Makar

Četvrti sudac: Nikola Kožar

Delegat: Damir Fučkar

Ostali:
Igor Ognjenović
Željko Pukšec lic.br. 46

13 MIN

Gol 24. Antonio Hrnčević (Mladost Petrinja)

goal

19 MIN

Gol 22. Andro Diklić (Lokomotiva)

goal

21 MIN

Žuti karton 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

yellow card

23 MIN

Gol 17. Florijan Ovčar (Zelina)

goal

51 MIN

Gol 20. Mihael Mačković (Zelina)

goal

64 MIN

Gol 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

goal

71 MIN

Žuti karton 23. Ivan Marović (Mladost Petrinja)

yellow card

79 MIN

Gol 23. Ivan Horvat (Brezovica)

goal

83 MIN

Gol 19. Zlatko Palčić (Zelina)

goal

Ivan Jurić-Bare

21. Ivan Jurić-Bare

Ivan Jurić-Bare

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Florijan Ovčar

17. Florijan Ovčar

Florijan Ovčar

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Mihael Mačković

20. Mihael Mačković

Mihael Mačković

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Tomislav Borovčak

5. Tomislav BorovčakK

Tomislav Borovčak

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Zlatko Palčić

19. Zlatko Palčić

Zlatko Palčić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Juan Manuel Saez

9. Juan Manuel Saez

Juan Manuel Saez

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : IT
Hrvoje Jančetić

16. Hrvoje Jančetić

Hrvoje Jančetić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Mario Barić

7. Mario Barić

Mario Barić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Željko Filipović

2. Željko Filipović

Željko Filipović

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Ivan Penava

7. Ivan Penava

Ivan Penava

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Andro Diklić

22. Andro Diklić

Andro Diklić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Zamjene

Nikola Posavec

1. Nikola Posavec

Nikola Posavec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Stjepan Pajač

4. Stjepan Pajač

Stjepan Pajač

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Ivan Hrupec

18. Ivan Hrupec

Ivan Hrupec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Ivan Bičak

8. Ivan Bičak

Ivan Bičak

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Ivan Gavrić

18. Ivan Gavrić

Ivan Gavrić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Ivan Horvat

23. Ivan Horvat

Ivan Horvat

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Adam Jolić

15. Adam Jolić

Adam Jolić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

12. Luka Moštak

Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

24. Antonio HrnčevićK

Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

. Vladimir Golić

Vladimir Golić

Vladimir Golić

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR

Zamjene

1. Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

46 MIN

18. Baldo Ivan Matić

9. Tomislav Gajdek

46 MIN

10. Boris Baniček

44. Marko Korečić

61 MIN

. Vladimir Golić

19. Leonardo Papić

66 MIN

9. Juan Manuel Saez

23. Ivan Horvat

73 MIN

5. Roberto Drljača

6. Stephano Tomić

76 MIN

2. Željko Filipović

4. Stjepan Pajač

85 MIN

7. Ivan Penava

15. Adam Jolić