Copa America 2015 - Matches

- 18 Svi 2019

Luka Vranić`

Anes Handanović`

Mario Garba`

Ivan Stojaković`

4 : 0

VS

13. Luka Vranić

10. Anes Handanović

19. Mario Garba

24. Ivan Stojaković

Gol

5

Zamjene

0

Dario Kovačević

Trener

Zoran Vukelić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karla Šegota

Prvi pomoćni sudac: Igor Havranek

Drugi pomoćni sudac: Mario Jurašić

Četvrti sudac: Filip Fišić

Delegat: Nikola Očić

Ostali:
Franjo Kotarski,lic.99
Berislav Prša, lic.011

10 MIN

Gol 19. Mario Garba (Segesta)

goal

49 MIN

Gol 13. Luka Vranić (Segesta)

goal

52 MIN

Gol 10. Anes Handanović (Segesta)

goal

57 MIN

Gol 24. Ivan Stojaković (Segesta)

goal

Leonardo Trepša

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Mario Garba

19. Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Lovrić

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Kapac

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Ninčević

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Matej Bagarić

4. Matej Bagarić

Matej Bagarić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ivan Stojaković

24. Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Dino Eberl

18. Dino Eberl

Dino Eberl

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR
Anes Handanović

10. Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivica Alapić

17. Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Vranić

13. Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

Filip Skender

1. Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Matija Sertić

11. Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Grgić

15. Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Goran Aleksić

3. Goran Aleksić

Goran Aleksić

  • Ime kluba: GNK Dinamo
  • Država : HR
Tin Pavličić

20. Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Leon Pupić Jovanović

3. Leon Pupić Jovanović

Leon Pupić Jovanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Dejan Živčić

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

21. Josip Braje

Josip Braje

Josip Braje

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

15. Leon Kerep

Leon Kerep

Leon Kerep

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

17. Ivan Ibrahimović

Ivan Ibrahimović

Ivan Ibrahimović

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

6. Karlo Severec

Karlo Severec

Karlo Severec

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

6. Marko Kotoraš

Marko Kotoraš

Marko Kotoraš

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

3. Mislav Maruna

Mislav Maruna

Mislav Maruna

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

4. Igor Horvat

Igor Horvat

Igor Horvat

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

. Moran Čerkez

Moran Čerkez

Moran Čerkez

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

9. Kristijan Regović

Kristijan Regović

Kristijan Regović

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

5. Filip Kostanjski

Filip Kostanjski

Filip Kostanjski

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

19. Nikica BrujićK

Nikica Brujić

Nikica Brujić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

55 MIN

17. Ivica Alapić

3. Goran Aleksić

58 MIN

10. Anes Handanović

11. Matija Sertić

58 MIN

13. Luka Vranić

3. Leon Pupić Jovanović

66 MIN

16. Ivan Kapac

20. Tin Pavličić

66 MIN

19. Mario Garba

8. Dejan Živčić