Copa America 2015 - Matches

- 11 Svi 2019

Josip Jandrić`

Josip Jandrić`

Ivan Cerjak`

3 : 1

Dinamo Odranski Obrež

Nikola Brajko`

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

9. Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

11. Ivan Cerjak

Gol

. Nikola Brajko

4

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

2

Franjo Pužin

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Kristijan Kršak

Prvi pomoćni sudac: Jurica Šarić

Drugi pomoćni sudac: Fabijan Šekerija

Četvrti sudac: Antonio Kokot

Delegat: Dario Kušan

Ostali:
Jurica Šimir br. 100
Ivan Škrljac br. 069

3 MIN

Gol 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

goal

33 MIN

Žuti karton 10. Hrvoje Šikić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

52 MIN

Žuti karton 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

yellow card

59 MIN

Žuti karton 17. Sven Dolovčak (Mladost Petrinja)

yellow card

71 MIN

Kazneni udarac (Gol) 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

penalty

80 MIN

Gol . Nikola Brajko (Vrapče)

goal

81 MIN

Žuti karton . Nikola Brajko (Vrapče)

yellow card

85 MIN

Žuti karton . Karlo Rebernjak (Lokomotiva)

yellow card

88 MIN

Gol 11. Ivan Cerjak (Mladost Petrinja)

goal

90 MIN

Žuti karton 16. Viktor Špišić (Mladost Petrinja)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 11. Ivan Cerjak (Mladost Petrinja)

yellow card

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Luka Moštak

12. Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Stephano Tomić

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Viktor Špišić

16. Viktor ŠpišićK

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Tomislav Gajdek

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Vedran Kovačević

1. Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Marko Korečić

44. Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Roberto Drljača

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Vladimir Golić

. Vladimir Golić

Vladimir Golić

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR
Ivan Cerjak

11. Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

. Borna Delač

Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

11. Karlo StojićK

Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

. Nikola Brajko

Nikola Brajko

Nikola Brajko

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

46 MIN

19. Leonardo Papić

10. Boris Baniček

46 MIN

17. Josip Grdenić

10. Ivan Fabijanec

Dinamo Odranski Obrež

59 MIN

. Borna Delač

6. Tomislav Janječić

Dinamo Odranski Obrež

64 MIN

9. Tomislav Gajdek

11. Ivan Cerjak

74 MIN

24. Antonio Hrnčević

18. Baldo Ivan Matić

81 MIN

17. Sven Dolovčak

. Vladimir Golić