Copa America 2015 - Matches

- 04 Svi 2019

Dinamo Odranski Obrež

Marko Cimeša`

Nikola Brajko`

2 : 1

Karlo Rebernjak`

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

VS

10. Marko Cimeša

. Nikola Brajko

Gol

. Karlo Rebernjak

4

Žuti karton

3

4

Zamjene

1

Stjepan Bašić

Trener

Goran Jelavić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Zvonimir Radinić

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Lipošćak

Drugi pomoćni sudac: Dražen Rehorić

Četvrti sudac: Ozren Knežević

Delegat: Zdenko Solić

Ostali:
Edi Ivančić lic.br. 91
Janječić Darko lic. 77

29 MIN

Žuti karton 10. Hrvoje Šikić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

30 MIN

Žuti karton 5. Josip Rajić (Gradići)

yellow card

34 MIN

Gol . Nikola Brajko (Vrapče)

goal

37 MIN

Žuti karton 8. Josip Lučić (Gradići)

yellow card

42 MIN

Žuti karton 8. Ivan Grgić (Zelina)

yellow card

42 MIN

Gol . Karlo Rebernjak (Lokomotiva)

goal

43 MIN

Žuti karton 4. Damir Milanović (Gradići)

yellow card

49 MIN

Žuti karton 4. Domagoj Šoštarec (Brezovica)

yellow card

52 MIN

Žuti karton 11. Karlo Stojić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

58 MIN

Gol 10. Marko Cimeša (Dinamo Odranski Obrež)

goal

67 MIN

Crveni karton 10. Nikola Furić (Vrapče)

red card
Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Stjepan Sučić

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Karlo Stojić

11. Karlo StojićK

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Batinić

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Danijel Savičić

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Grdenić

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Marko Cimeša

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Grgić

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Karlo Rebernjak

. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Nikola Brajko

. Nikola Brajko

Nikola Brajko

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Hrvoje Šikić

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Tomislav Janječić

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Dražen Ladović

6. Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Fabijanec

10. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Borna Delač

. Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

12. Matteo Kamenjašević

Matteo Kamenjašević

Matteo Kamenjašević

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

20. Krešimir Budimir

Krešimir Budimir

Krešimir Budimir

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

7. Toni Štefner

Toni Štefner

Toni Štefner

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

3. Hrvoje Krstanović

Hrvoje Krstanović

Hrvoje Krstanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

6. Igor CindrićK

Igor Cindrić

Igor Cindrić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

17. Igor Hajduk

Igor Hajduk

Igor Hajduk

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

4. Damir Milanović

Damir Milanović

Damir Milanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

8. Josip Lučić

Josip Lučić

Josip Lučić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

14. Armin Abazi

Armin Abazi

Armin Abazi

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

5. Josip Rajić

Josip Rajić

Josip Rajić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

10. Nikola Furić

Nikola Furić

Nikola Furić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

32 MIN

1. Stjepan Sučić

12. Dominik Turčić

Dinamo Odranski Obrež

46 MIN

5. Josip Rajić

10. Nikola Furić

46 MIN

8. Ivan Grgić

6. Tomislav Janječić

Dinamo Odranski Obrež

60 MIN

16. Danijel Savičić

. Borna Delač

Dinamo Odranski Obrež

85 MIN

17. Josip Grdenić

10. Ivan Fabijanec

Dinamo Odranski Obrež