Copa America 2015 - Matches

- 01 Svi 2019

Ilija Ištuk`

Željko Štulec`

2 : 0

Dinamo Odranski Obrež

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

4. Ilija Ištuk

22. Željko Štulec

Gol

3

Žuti karton

0

4

Zamjene

3

Bernard Gulić

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Brdarević

Prvi pomoćni sudac: Dragoslav Iličić

Drugi pomoćni sudac: Dejan Kovačević

Četvrti sudac: Dragan Čutura

Delegat: Mario Brlek

Ostali:
Momir Jelčić lic br 041
Šimir Jurica lic. 100

25 MIN

Žuti karton 15. Roberto Aničić Bosnić (Bistra)

yellow card

44 MIN

Gol 4. Ilija Ištuk (Bistra)

goal

45 MIN

Gol 22. Željko Štulec (Bistra)

goal

61 MIN

Žuti karton 5. Niko Marić (Bistra)

yellow card

74 MIN

Žuti karton 4. Ilija Ištuk (Bistra)

yellow card

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Nikola Đurđek

12. Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Veno Smolčić

10. Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Ilija Ištuk

4. Ilija Ištuk

Ilija Ištuk

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Josip Matošević

9. Josip Matošević

Josip Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ivica Vračević

7. Ivica Vračević

Ivica Vračević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Niko Marić

5. Niko Marić

Niko Marić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Tomislav Makarun

11. Tomislav Makarun

Tomislav Makarun

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ivan Dežić

14. Ivan Dežić

Ivan Dežić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Roberto Aničić Bosnić

15. Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Filip Misimi

17. Filip Misimi

Filip Misimi

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Željko Štulec

22. Željko Štulec

Željko Štulec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

Danijel Lovrić

2. Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Mario Matošević

6. Mario Matošević

Mario Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Matej Grabušić

13. Matej Grabušić

Matej Grabušić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Antun Grozdek

3. Antun Grozdek

Antun Grozdek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Luka Batina

16. Luka Batina

Luka Batina

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Antonio Zendeli

23. Antonio Zendeli

Antonio Zendeli

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

11. Karlo StojićK

Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

. Nikola Brajko

Nikola Brajko

Nikola Brajko

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

3. Filip Lekić

Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

. Borna Delač

Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

54 MIN

8. Ivan Grgić

. Borna Delač

Dinamo Odranski Obrež

61 MIN

7. Ivica Vračević

3. Antun Grozdek

63 MIN

16. Danijel Savičić

6. Tomislav Janječić

Dinamo Odranski Obrež

69 MIN

17. Filip Misimi

16. Luka Batina

73 MIN

10. Veno Smolčić

6. Mario Matošević

77 MIN

17. Josip Grdenić

10. Ivan Fabijanec

Dinamo Odranski Obrež

82 MIN

22. Željko Štulec

13. Matej Grabušić