Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 27 Tra 2019

Vrapče

2 : 1

Bistra

Vrapče
Vrapče

VS

Bistra
Bistra

Gol

2

Žuti karton

2

5

Zamjene

5

Željko Radišić

Trener

Bernard Gulić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marijan Borojević

Prvi pomoćni sudac: Krunoslav Božiček

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Krznarić

Četvrti sudac: Damir Turkalj

Delegat: Nenad Stražanac

Ostali:
Robert Miloš lic.br.16
Momir Jelčić lic br 041

7 MIN

Žuti karton 2. Petar Mioković (Vrapče)

yellow card

10 MIN

Žuti karton 4. Ilija Ištuk (Bistra)

yellow card

36 MIN

Gol 19. Ante Lerotić (Špansko)

goal

50 MIN

Gol 19. Ante Lerotić (Špansko)

goal

54 MIN

Žuti karton 8. Hrvoje Belak (Vrapče)

yellow card

77 MIN

Gol 16. Luka Batina (Bistra)

goal

81 MIN

Žuti karton 6. Mario Matošević (Bistra)

yellow card
Vrapče

Vrapče

Bistra

Bistra

Ivan Razum

1. Ivan Razum

Ivan Razum

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mario Fajdiga

7. Mario Fajdiga

Mario Fajdiga

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Matej Vrbat

4. Matej VrbatK

Matej Vrbat

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Stjepan Završki

22. Stjepan Završki

Stjepan Završki

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Jerko Zadro

7. Jerko Zadro

Jerko Zadro

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mario Ćibarić

10. Mario Ćibarić

Mario Ćibarić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Božidar Karamatić

17. Božidar Karamatić

Božidar Karamatić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Hrvoje Belak

8. Hrvoje Belak

Hrvoje Belak

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Karlo Belak

20. Karlo Belak

Karlo Belak

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Ante Lerotić

19. Ante Lerotić

Ante Lerotić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Petar Mioković

2. Petar Mioković

Petar Mioković

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

Zamjene

Matej Sambolec

91. Matej Sambolec

Matej Sambolec

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Dario Salopek

5. Dario Salopek

Dario Salopek

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Denis Plojović-Beriša

8. Denis Plojović-Beriša

Denis Plojović-Beriša

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Arjan Rexhepi

14. Arjan Rexhepi

Arjan Rexhepi

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mark Djevelekaj

14. Mark Djevelekaj

Mark Djevelekaj

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Marko Radanović

15. Marko Radanović

Marko Radanović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Paul Čulina

13. Paul Čulina

Paul Čulina

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

12. Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

5. Niko Marić

Niko Marić

Niko Marić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

7. Ivica Vračević

Ivica Vračević

Ivica Vračević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

8. Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

11. Tomislav Makarun

Tomislav Makarun

Tomislav Makarun

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

9. Josip Matošević

Josip Matošević

Josip Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

10. Veno Smolčić

Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

17. Filip Misimi

Filip Misimi

Filip Misimi

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

. Filip Šturlan

Filip Šturlan

Filip Šturlan

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

22. Željko Štulec

Željko Štulec

Željko Štulec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

4. Ilija IštukK

Ilija Ištuk

Ilija Ištuk

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

2. Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

3. Antun Grozdek

Antun Grozdek

Antun Grozdek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

6. Mario Matošević

Mario Matošević

Mario Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

13. Matej Grabušić

Matej Grabušić

Matej Grabušić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

16. Luka Batina

Luka Batina

Luka Batina

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

46 MIN

17. Filip Misimi

3. Antun Grozdek

Bistra

54 MIN

5. Niko Marić

6. Mario Matošević

Bistra

58 MIN

19. Ante Lerotić

15. Marko Radanović

Vrapče

63 MIN

10. Veno Smolčić

16. Luka Batina

Bistra

64 MIN

20. Karlo Belak

5. Dario Salopek

Vrapče

64 MIN

7. Ivica Vračević

13. Matej Grabušić

Bistra

69 MIN

8. Tomislav Kukec

2. Danijel Lovrić

Bistra

72 MIN

8. Hrvoje Belak

14. Mark Djevelekaj

Vrapče

85 MIN

7. Mario Fajdiga

14. Arjan Rexhepi

Vrapče

90 MIN

2. Petar Mioković

8. Denis Plojović-Beriša

Vrapče