Copa America 2015 - Matches

- 13 Tra 2019

Dinamo Odranski Obrež

Tomislav Janječić`

1 : 2

Luka Lončarević`

Bruno Vlajsović`

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

VS

6. Tomislav Janječić

Gol

10. Luka Lončarević

8. Bruno Vlajsović

4

Zamjene

2

Stjepan Bašić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Božo Radišić

Prvi pomoćni sudac: Nikola Bedeniković

Drugi pomoćni sudac: Domagoj Filko

Četvrti sudac: Marko Matijašec

Delegat: Dragan Kolić

Ostali:
Šimir Jurica lic. 100
Zdravko Novosel, lic. 52

30 MIN

Gol 8. Bruno Vlajsović (Zelina)

goal

33 MIN

Gol 6. Tomislav Janječić (Dinamo Odranski Obrež)

goal

42 MIN

Žuti karton 15. Luka Horvat (Segesta)

yellow card

64 MIN

Žuti karton 10. Luka Lončarević (HNŠK Moslavina)

yellow card

65 MIN

Gol 10. Luka Lončarević (HNŠK Moslavina)

goal

67 MIN

Žuti karton 6. Dario Cvrtila (HNŠK Moslavina)

yellow card

70 MIN

Žuti karton 20. Matija Bača (HNŠK Moslavina)

yellow card
Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Stjepan Sučić

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Stjepan Dejak

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Karlo Stojić

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Danijel Savičić

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Grdenić

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Dražen Ladović

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Marko Cimeša

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Karlo Rebernjak

. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Nikola Brajko

. Nikola Brajko

Nikola Brajko

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Hrvoje Šikić

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Tomislav Janječić

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Batinić

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Filip Lekić

3. Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Grgić

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Ivan Fabijanec

10. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Borna Delač

. Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

1. Antonio KovačićK

Antonio Kovačić

Antonio Kovačić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

19. Branimir Tomac

Branimir Tomac

Branimir Tomac

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

10. Luka Lončarević

Luka Lončarević

Luka Lončarević

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

13. Igor Galogaža

Igor Galogaža

Igor Galogaža

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

6. Dario Cvrtila

Dario Cvrtila

Dario Cvrtila

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

9. Mateo Desić

Mateo Desić

Mateo Desić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

15. Luka Horvat

Luka Horvat

Luka Horvat

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

20. Matija Bača

Matija Bača

Matija Bača

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

11. Ivan Slekovac

Ivan Slekovac

Ivan Slekovac

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

4. Domagoj Batković

Domagoj Batković

Domagoj Batković

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

8. Bruno Vlajsović

Bruno Vlajsović

Bruno Vlajsović

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

Zamjene

12. Tomislav Ilinić

Tomislav Ilinić

Tomislav Ilinić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

5. Karlo Oberan

Karlo Oberan

Karlo Oberan

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

14. Mihael Barišić

Mihael Barišić

Mihael Barišić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

23. Marko Antonio Gašo

Marko Antonio Gašo

Marko Antonio Gašo

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

3. Tomislav Štimac

Tomislav Štimac

Tomislav Štimac

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

. Elvis Milutinović

Elvis Milutinović

Elvis Milutinović

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

2. Josip Šenija

Josip Šenija

Josip Šenija

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

8 MIN

6. Dražen Ladović

8. Ivan Batinić

Dinamo Odranski Obrež

20 MIN

5. Stjepan Dejak

6. Tomislav Janječić

Dinamo Odranski Obrež

46 MIN

16. Danijel Savičić

8. Ivan Grgić

Dinamo Odranski Obrež

57 MIN

9. Mateo Desić

14. Mihael Barišić

87 MIN

17. Josip Grdenić

. Borna Delač

Dinamo Odranski Obrež

90 MIN

19. Branimir Tomac

. Elvis Milutinović