Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 17 Ožu 2019

Bistra

3 : 1

Samobor

Bistra
Bistra

VS

Samobor
Samobor

Gol

2

Žuti karton

1

1

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

2

Bernard Gulić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Stjepan Mihaljinec

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Krznarić

Drugi pomoćni sudac: Vjekoslav Baneković

Četvrti sudac: Martin Komorski

Delegat: Antonio Pavlečić

Ostali:
Momir Jelčić lic. 041
Zoran Vukelić lic.br. 097

24 MIN

Žuti karton 7. Ivan Puškarić (Samobor)

yellow card

25 MIN

Gol 22. Željko Štulec (Bistra)

goal

37 MIN

Gol 5. Filip Kostanjski (Samobor)

goal

66 MIN

Žuti karton 15. Roberto Aničić Bosnić (Bistra)

yellow card

76 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Ivica Vračević (Bistra)

penalty

79 MIN

Gol 9. Josip Matošević (Bistra)

goal

90 MIN

Žuti karton 5. Niko Marić (Bistra)

yellow card
Bistra

Bistra

Samobor

Samobor

Nikola Đurđek

12. Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Niko Marić

5. Niko Marić

Niko Marić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Roberto Aničić Bosnić

15. Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Veno Smolčić

10. Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Tomislav Kukec

8. Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ilija Ištuk

4. Ilija IštukK

Ilija Ištuk

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ivan Dežić

14. Ivan Dežić

Ivan Dežić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ivica Vračević

7. Ivica Vračević

Ivica Vračević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Željko Štulec

22. Željko Štulec

Željko Štulec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Tomislav Makarun

11. Tomislav Makarun

Tomislav Makarun

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Antonio Zendeli

23. Antonio Zendeli

Antonio Zendeli

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

Danijel Lovrić

2. Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Mario Matošević

6. Mario Matošević

Mario Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Josip Matošević

9. Josip Matošević

Josip Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Matej Grabušić

13. Matej Grabušić

Matej Grabušić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Luka Batina

16. Luka Batina

Luka Batina

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Filip Misimi

17. Filip Misimi

Filip Misimi

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

21. Josip Braje

Josip Braje

Josip Braje

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

9. Kristijan Regović

Kristijan Regović

Kristijan Regović

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

17. Ivan Ibrahimović

Ivan Ibrahimović

Ivan Ibrahimović

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

6. Karlo Severec

Karlo Severec

Karlo Severec

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

5. Filip Kostanjski

Filip Kostanjski

Filip Kostanjski

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

14. Josip Šarić

Josip Šarić

Josip Šarić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

7. Ivan Puškarić

Ivan Puškarić

Ivan Puškarić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

19. Nikica BrujićK

Nikica Brujić

Nikica Brujić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

4. Igor Horvat

Igor Horvat

Igor Horvat

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

11. Franjo Kotarski

Franjo Kotarski

Franjo Kotarski

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

. Moran Čerkez

Moran Čerkez

Moran Čerkez

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

Zamjene

99. Hrvoje Alagić

Hrvoje Alagić

Hrvoje Alagić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

19. Filip Bišćan

Filip Bišćan

Filip Bišćan

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

6. Marko Kotoraš

Marko Kotoraš

Marko Kotoraš

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

13. Matej Vitko

Matej Vitko

Matej Vitko

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

18. Josip Voloder

Josip Voloder

Josip Voloder

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

9. Mihael Klemenčić

Mihael Klemenčić

Mihael Klemenčić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

2. Ivan Petruša

Ivan Petruša

Ivan Petruša

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

46 MIN

23. Antonio Zendeli

9. Josip Matošević

Bistra

74 MIN

. Moran Čerkez

2. Ivan Petruša

Samobor

81 MIN

10. Veno Smolčić

16. Luka Batina

Bistra

81 MIN

7. Ivica Vračević

17. Filip Misimi

Bistra

83 MIN

11. Franjo Kotarski

19. Filip Bišćan

Samobor

88 MIN

22. Željko Štulec

2. Danijel Lovrić

Bistra

88 MIN

11. Tomislav Makarun

13. Matej Grabušić

Bistra