Copa America 2015 - Matches

- 17 Ožu 2019

0 : 1

VS

Gol

7. Ivan Lovrić

1

Žuti karton

0

4

Zamjene

5

Danijel Tomašković

Trener

Zoran Tomčić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Antonio Kokot

Prvi pomoćni sudac: Jurica Šarić

Drugi pomoćni sudac: Štefo Bićanić

Četvrti sudac: Marko Matijašec

Delegat: Zlatko Petrac

Ostali:
Dragutin Čehulić Lic br 023
Buinac Mile Lic.13

15 MIN

Gol 7. Ivan Lovrić (Mladost Petrinja)

goal

69 MIN

Žuti karton 18. Marko Martinić (Zagreb)

yellow card

Matija Pavao Gašparić

1. Matija Pavao Gašparić

Matija Pavao Gašparić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR
Karlo Bobinec

10. Karlo BobinecK

Karlo Bobinec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Josip Kipa

15. Josip Kipa

Josip Kipa

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dario Kralj

4. Dario Kralj

Dario Kralj

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Miroslav Blagec

11. Miroslav Blagec

Miroslav Blagec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Filip Kreber

3. Filip Kreber

Filip Kreber

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Tomislav Čavala

2. Tomislav Čavala

Tomislav Čavala

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Karlo Oraić

16. Karlo Oraić

Karlo Oraić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Borna Vinčić

13. Borna Vinčić

Borna Vinčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Davor Iskrić

7. Davor Iskrić

Davor Iskrić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dario Suntešić

17. Dario Suntešić

Dario Suntešić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

Krunoslav Škof

24. Krunoslav Škof

Krunoslav Škof

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Petar Krpanec

5. Petar Krpanec

Petar Krpanec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dubravko Vujica

9. Dubravko Vujica

Dubravko Vujica

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Marko Martinić

18. Marko Martinić

Marko Martinić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR
Kristijan Kresonja

14. Kristijan Kresonja

Kristijan Kresonja

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Petar Posarić

6. Petar Posarić

Petar Posarić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Tomislav Benčić

8. Tomislav Benčić

Tomislav Benčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

1. Filip Skender

Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

13. Luka Vranić

Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

19. Mario Garba

Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

4. Matej Bagarić

Matej Bagarić

Matej Bagarić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

18. Dino Eberl

Dino Eberl

Dino Eberl

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR

20. Tin Pavličić

Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

6. Matej Galonja

Matej Galonja

Matej Galonja

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

11. Matija Sertić

Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

10. Anes Handanović

Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

15. Luka Grgić

Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

3. Goran Aleksić

Goran Aleksić

Goran Aleksić

  • Ime kluba: GNK Dinamo
  • Država : HR

9. Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

14. Luka Mohenski

Luka Mohenski

Luka Mohenski

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

46 MIN

1. Matija Pavao Gašparić

24. Krunoslav Škof

46 MIN

3. Filip Kreber

9. Dubravko Vujica

46 MIN

15. Josip Kipa

14. Kristijan Kresonja

46 MIN

8. Dejan Živčić

10. Anes Handanović

46 MIN

19. Mario Garba

9. Krunoslav Lilovac

61 MIN

13. Borna Vinčić

18. Marko Martinić

75 MIN

18. Dino Eberl

3. Goran Aleksić

79 MIN

4. Matej Bagarić

11. Matija Sertić

90 MIN

16. Ivan Kapac

15. Luka Grgić