Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 09 Ožu 2019

Samobor

0 : 0

Odra

Samobor
Samobor

VS

Odra
Odra

Gol

3

Žuti karton

3

4

Zamjene

2

Davor Matić

Trener

Josip Bačurin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marin Babić

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Lipošćak

Drugi pomoćni sudac: Dražen Rehorić

Četvrti sudac: Ozren Knežević

Delegat: Zlatko Ćićak

Ostali:
Zoran Vukelić lic. 097
Darko Feljan lic. 060

55 MIN

Žuti karton 6. Ante Kolak (Odra)

yellow card

61 MIN

Žuti karton 15. Petar Cebin (Odra)

yellow card

63 MIN

Žuti karton 2. Ivan Petruša (Samobor)

yellow card

88 MIN

Žuti karton 3. Mislav Maruna (Samobor)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 11. Franjo Kotarski (Samobor)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 18. Martin Karadakić (Odra)

yellow card
Samobor

Samobor

Odra

Odra

Josip Braje

21. Josip Braje

Josip Braje

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Karlo Severec

6. Karlo Severec

Karlo Severec

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Filip Kostanjski

5. Filip Kostanjski

Filip Kostanjski

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Josip Šarić

14. Josip Šarić

Josip Šarić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Mislav Maruna

3. Mislav Maruna

Mislav Maruna

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Ivan Puškarić

7. Ivan Puškarić

Ivan Puškarić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Ivan Petruša

2. Ivan Petruša

Ivan Petruša

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Nikica Brujić

19. Nikica BrujićK

Nikica Brujić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Igor Horvat

4. Igor Horvat

Igor Horvat

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Mihael Klemenčić

9. Mihael Klemenčić

Mihael Klemenčić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Franjo Kotarski

11. Franjo Kotarski

Franjo Kotarski

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

Zamjene

Hrvoje Alagić

99. Hrvoje Alagić

Hrvoje Alagić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Filip Bišćan

19. Filip Bišćan

Filip Bišćan

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Tin Ivančević

16. Tin Ivančević

Tin Ivančević

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Leon Kerep

15. Leon Kerep

Leon Kerep

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Ivan Ibrahimović

17. Ivan Ibrahimović

Ivan Ibrahimović

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Matej Vitko

13. Matej Vitko

Matej Vitko

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Josip Voloder

18. Josip Voloder

Josip Voloder

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

1. Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

13. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

10. Filip LuterK

Filip Luter

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

11. Marko Majdak

Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

6. Ante Kolak

Ante Kolak

Ante Kolak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

15. Petar Cebin

Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

4. Ante Gudelj

Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

3. Jurica Brdek

Jurica Brdek

Jurica Brdek

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

15. Tin Štefanac

Tin Štefanac

Tin Štefanac

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

Zamjene

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

13. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

4. Karlo Kocman

Karlo Kocman

Karlo Kocman

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

14. Denis Đukić

Denis Đukić

Denis Đukić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

8. Luka Pucketić

Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

3. Tin Čondor

Tin Čondor

Tin Čondor

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

16. Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

46 MIN

9. Mihael Klemenčić

17. Ivan Ibrahimović

Samobor

61 MIN

5. Filip Kostanjski

19. Filip Bišćan

Samobor

73 MIN

7. Ivan Puškarić

13. Matej Vitko

Samobor

75 MIN

15. Tin Štefanac

4. Karlo Kocman

Odra

84 MIN

14. Josip Šarić

18. Josip Voloder

Samobor

87 MIN

15. Petar Cebin

7. Robert Pisačić

Odra