Copa America 2015 - Matches

- 02 Ožu 2019

Viktor Špišić`

Baldo Ivan Matić`

Mihael Bezić`

3 : 0

VS

16. Viktor Špišić

18. Baldo Ivan Matić

4. Mihael Bezić

Gol

1

Žuti karton

1

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

3

Franjo Pužin

Trener

Zoran Tomčić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Kumpar

Prvi pomoćni sudac: Željko Dolibašić

Drugi pomoćni sudac: Krešimir Sokolić

Četvrti sudac: Filip Sinković

Delegat: Marijan Bertović

Ostali:
Mile Buinac lic. 13
Ivan Škrljac lic. 096

21 MIN

Gol 18. Baldo Ivan Matić (Mladost Petrinja)

goal

59 MIN

Gol 16. Viktor Špišić (Mladost Petrinja)

goal

60 MIN

Žuti karton 5. Roberto Drljača (Segesta)

yellow card

85 MIN

Kazneni udarac (Gol) 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

penalty

85 MIN

Žuti karton 6. Matej Galonja (Mladost Petrinja)

yellow card

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Viktor Špišić

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Cerjak

11. Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Roberto Drljača

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Luka Moštak

12. Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Tomislav Gajdek

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Daniel Matković

20. Daniel Matković

Daniel Matković

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Stephano Tomić

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mišo Đebro

7. Mišo Đebro

Mišo Đebro

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

1. Filip Skender

Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

6. Matej Galonja

Matej Galonja

Matej Galonja

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

8. Dejan ŽivčićK

Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

9. Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

4. Matej Bagarić

Matej Bagarić

Matej Bagarić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

13. Luka Vranić

Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

17. Ivica Alapić

Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

18. Dino Eberl

Dino Eberl

Dino Eberl

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

11. Matija Sertić

Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

3. Goran Aleksić

Goran Aleksić

Goran Aleksić

  • Ime kluba: GNK Dinamo
  • Država : HR

10. Anes Handanović

Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

13. Antonio Galonja

Antonio Galonja

Antonio Galonja

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

15. Luka Grgić

Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

3. Leon Pupić Jovanović

Leon Pupić Jovanović

Leon Pupić Jovanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

54 MIN

18. Baldo Ivan Matić

10. Boris Baniček

67 MIN

17. Ivica Alapić

3. Goran Aleksić

67 MIN

4. Matej Bagarić

10. Anes Handanović

67 MIN

9. Krunoslav Lilovac

15. Luka Grgić

73 MIN

5. Roberto Drljača

6. Stephano Tomić

76 MIN

11. Ivan Cerjak

9. Tomislav Gajdek

88 MIN

17. Sven Dolovčak

7. Mišo Đebro