Copa America 2015 - Matches

- 03 Ožu 2019

Odra

0 : 1

Dinamo Odranski Obrež

Odra
Odra

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

Gol

. Nikola Brajko

4

Žuti karton

4

1

Crveni karton

0

1

Zamjene

2

Josip Bačurin

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dario Cikojević

Prvi pomoćni sudac: Domagoj Filko

Drugi pomoćni sudac: Ivan Rešetar

Četvrti sudac: Martin Komorski

Delegat: Davor Pribanić

Ostali:
Darko Feljan 60
Darko Janječić

38 MIN

Žuti karton 2. Filip Gašparović (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

41 MIN

Žuti karton 11. Marko Majdak (Odra)

yellow card

55 MIN

Žuti karton 8. Ivan Jurkin (Odra)

yellow card

58 MIN

Crveni karton 9. Ivan Dodić (Odra)

red card

59 MIN

Žuti karton 11. Karlo Stojić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

67 MIN

Žuti karton 6. Dražen Ladović (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

69 MIN

Žuti karton 5. Jurica Rogić (Odra)

yellow card

75 MIN

Gol . Nikola Brajko (Vrapče)

goal

85 MIN

Žuti karton 7. Robert Pisačić (Odra)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 1. Stjepan Sučić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card
Odra

Odra

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Mate Zubak

12. Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Jurkin

8. Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Martin Karadakić

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Rogić

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Filip Luter

10. Filip LuterK

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Dodić

9. Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Marko Majdak

11. Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ante Kolak

6. Ante Kolak

Ante Kolak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Šipuš

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ante Gudelj

4. Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Brdek

3. Jurica Brdek

Jurica Brdek

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

Robert Pisačić

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Cerovski

13. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Denis Đukić

14. Denis Đukić

Denis Đukić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Krešimir Košutić

17. Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Ivan Jelušić

1. Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Tin Štefanac

15. Tin Štefanac

Tin Štefanac

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

. Nikola Brajko

Nikola Brajko

Nikola Brajko

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

3. Filip Lekić

Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

. Borna Delač

Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

46 MIN

10. Hrvoje Šikić

17. Josip Grdenić

Dinamo Odranski Obrež

63 MIN

11. Karlo Stojić

6. Tomislav Janječić

Dinamo Odranski Obrež

78 MIN

3. Jurica Brdek

7. Robert Pisačić

Odra