Copa America 2015 - Matches

- 24 Stu 2018

Vrapče

Mario Fajdiga`

Dario Salopek`

Jerko Zadro`

Božidar Karamatić`

Nikica Brujić`

Arjan Rexhepi`

`

7 : 1

Dinamo Odranski Obrež

Ivan Grgić`

Vrapče
Vrapče

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

7. Mario Fajdiga

5. Dario Salopek

7. Jerko Zadro

17. Božidar Karamatić

19. Nikica Brujić

14. Arjan Rexhepi

.

Gol

8. Ivan Grgić

5

Zamjene

4

Željko Radišić

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marijan Borojević

Prvi pomoćni sudac: Ivica Malekinušić

Drugi pomoćni sudac: Dragoslav Iličić

Četvrti sudac: Damir Turkalj

Delegat: Željko Sokolić

Ostali:
Albert Kačinari lic. 15
Darko Janječić lic. br. 77

22 MIN

Gol 7. Mario Fajdiga (Vrapče)

goal

29 MIN

Gol 7. Jerko Zadro (Vrapče)

goal

41 MIN

Gol 19. Nikica Brujić (Vrapče)

goal

48 MIN

Gol 17. Božidar Karamatić (Vrapče)

goal

58 MIN

Gol . ()

goal

74 MIN

Gol 8. Ivan Grgić (Zelina)

goal

78 MIN

Gol 14. Arjan Rexhepi (Vrapče)

goal

88 MIN

Gol 5. Dario Salopek (Vrapče)

goal
Vrapče

Vrapče

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Ivan Razum

1. Ivan Razum

Ivan Razum

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mario Fajdiga

7. Mario Fajdiga

Mario Fajdiga

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Matej Vrbat

4. Matej VrbatK

Matej Vrbat

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Stjepan Završki

22. Stjepan Završki

Stjepan Završki

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

.

Jerko Zadro

7. Jerko Zadro

Jerko Zadro

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Petar Mioković

2. Petar Mioković

Petar Mioković

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Marin Tabaković

8. Marin Tabaković

Marin Tabaković

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Božidar Karamatić

17. Božidar Karamatić

Božidar Karamatić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Nikica Brujić

19. Nikica Brujić

Nikica Brujić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

.

Zamjene

Marko Curać

12. Marko Curać

Marko Curać

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Dario Strmečki

9. Dario Strmečki

Dario Strmečki

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Dario Salopek

5. Dario Salopek

Dario Salopek

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Marko Radanović

15. Marko Radanović

Marko Radanović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mario Ćibarić

10. Mario Ćibarić

Mario Ćibarić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Arjan Rexhepi

14. Arjan Rexhepi

Arjan Rexhepi

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Paul Čulina

13. Paul Čulina

Paul Čulina

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

4. Goran Petković

Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

8. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

15. Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

19. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

9 MIN

22. Stjepan Završki

15. Marko Radanović

Vrapče

46 MIN

4. Domagoj Šoštarec

16. Danijel Savičić

Dinamo Odranski Obrež

46 MIN

7. Mario Fajdiga

10. Mario Ćibarić

Vrapče

61 MIN

4. Goran Petković

15. Rafael Paul Ostojić

Dinamo Odranski Obrež

61 MIN

9. Stjepan Pralas

8. Ivan Grgić

Dinamo Odranski Obrež

68 MIN

10. Mario Ćibarić

14. Arjan Rexhepi

Vrapče

77 MIN

6. Tomislav Janječić

19. Ivan Cerovski

Dinamo Odranski Obrež

78 MIN

.

5. Dario Salopek

Vrapče

83 MIN

17. Božidar Karamatić

9. Dario Strmečki

Vrapče