Copa America 2015 - Matches

- 25 Stu 2018

Filip Božić`

1 : 2

Matej Bagarić`

Luka Mohenski`

VS

2. Filip Božić

Gol

4. Matej Bagarić

14. Luka Mohenski

1

Žuti karton

4

3

Zamjene

5

Vlado Horvat

Trener

Zoran Tomčić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Davor Bertol

Prvi pomoćni sudac: Krešimir Sokolić

Drugi pomoćni sudac: Nikola Bedeniković

Četvrti sudac: Filip Sinković

Delegat: Zlatko Mustapić

Ostali:
Mile Buinac, Lic. 13
Marko Sliško, Lic. 090

4 MIN

Gol 4. Matej Bagarić (Bistra)

goal

18 MIN

Gol 2. Filip Božić (Gradići)

goal

25 MIN

Žuti karton 14. Armin Abazi (Gradići)

yellow card

40 MIN

Žuti karton 7. Ivan Lovrić (Mladost Petrinja)

yellow card

71 MIN

Žuti karton 20. Tin Pavličić (Segesta)

yellow card

79 MIN

Gol 14. Luka Mohenski (Segesta)

goal

90 MIN

Žuti karton 19. Mario Garba (Segesta)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 14. Luka Mohenski (Segesta)

yellow card

Marko Tomljanović

1. Marko Tomljanović

Marko Tomljanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Krešimir Budimir

20. Krešimir BudimirK

Krešimir Budimir

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Toni Štefner

7. Toni Štefner

Toni Štefner

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Hrvoje Krstanović

3. Hrvoje Krstanović

Hrvoje Krstanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Igor Cindrić

6. Igor Cindrić

Igor Cindrić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Igor Hajduk

17. Igor Hajduk

Igor Hajduk

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Marko Župetić

11. Marko Župetić

Marko Župetić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Damir Milanović

4. Damir Milanović

Damir Milanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Armin Abazi

14. Armin Abazi

Armin Abazi

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Josip Rajić

5. Josip Rajić

Josip Rajić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Filip Božić

2. Filip Božić

Filip Božić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

Cedrick Junior Yame Loaw

18. Cedrick Junior Yame Loaw

Cedrick Junior Yame Loaw

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : CM
Ivan Zagorec

15. Ivan Zagorec

Ivan Zagorec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Nikola Furić

10. Nikola Furić

Nikola Furić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mihael Cvetnić

13. Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

1. Filip Skender

Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

13. Luka Vranić

Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

11. Matija Sertić

Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

19. Mario Garba

Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

17. Ivica Alapić

Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

9. Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

6. Matej Galonja

Matej Galonja

Matej Galonja

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

4. Matej Bagarić

Matej Bagarić

Matej Bagarić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

10. Anes Handanović

Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

15. Luka Grgić

Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

3. Goran Aleksić

Goran Aleksić

Goran Aleksić

  • Ime kluba: GNK Dinamo
  • Država : HR

20. Tin Pavličić

Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

15. Dominik Vavro

Dominik Vavro

Dominik Vavro

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

14. Luka Mohenski

Luka Mohenski

Luka Mohenski

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

16 MIN

11. Matija Sertić

20. Tin Pavličić

45 MIN

9. Krunoslav Lilovac

10. Anes Handanović

47 MIN

6. Matej Galonja

15. Dominik Vavro

61 MIN

17. Ivica Alapić

14. Luka Mohenski

66 MIN

11. Marko Župetić

15. Ivan Zagorec

69 MIN

16. Ivan Kapac

3. Goran Aleksić

70 MIN

7. Toni Štefner

18. Cedrick Junior Yame Loaw

76 MIN

6. Igor Cindrić

10. Nikola Furić