Copa America 2015 - Matches

- 18 Stu 2018

0 : 1

VS

Gol

9. Josip Jandrić

2

Žuti karton

3

4

Zamjene

3

Dražen Kovjanić

Trener

Franjo Pužin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Antonio Kokot

Prvi pomoćni sudac: Tvrtko Jureša

Drugi pomoćni sudac: Goran Baršić

Četvrti sudac: Zlatko Ilčić

Delegat: Marijan Brozović

Ostali:
Bajs Mario 070
Igor Marijan 086

27 MIN

Žuti karton . ()

yellow card

43 MIN

Žuti karton 24. Antonio Hrnčević (Mladost Petrinja)

yellow card

45 MIN

Žuti karton 9. Zoran Bunčec (Mladost Zabok)

yellow card

63 MIN

Žuti karton 17. Sven Dolovčak (Mladost Petrinja)

yellow card

80 MIN

Gol 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

goal

88 MIN

Žuti karton 3. Martin Bajs (Mladost Zabok)

yellow card

Zoran Mihovilić

1. Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Tihomir Vančina

5. Tihomir VančinaK

Tihomir Vančina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mislav Draganić

16. Mislav Draganić

Mislav Draganić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Dino Hrastinski

13. Dino Hrastinski

Dino Hrastinski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Vinko Kotarski

14. Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Zoran Bunčec

9. Zoran Bunčec

Zoran Bunčec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Patrik Turk

19. Patrik Turk

Patrik Turk

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Nikola Krajačić

11. Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Srebačić

18. Marko Srebačić

Marko Srebačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mihael Dlesk

21. Mihael Dlesk

Mihael Dlesk

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Marko Deak

7. Marko Deak

Marko Deak

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

Zamjene

Toni Tkalec

12. Toni Tkalec

Toni Tkalec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Martin Bajs

3. Martin Bajs

Martin Bajs

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Renato Kukina Ščapec

20. Renato Kukina Ščapec

Renato Kukina Ščapec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Matej Bajs

2. Matej Bajs

Matej Bajs

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Hrvoje Jurina

77. Hrvoje Jurina

Hrvoje Jurina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Jelenčić

6. Marko Jelenčić

Marko Jelenčić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

20. Petar Horvatin

Petar Horvatin

Petar Horvatin

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

12. Ivan Perić

Ivan Perić

Ivan Perić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

24 MIN

5. Roberto Drljača

18. Baldo Ivan Matić

38 MIN

11. Nikola Krajačić

77. Hrvoje Jurina

55 MIN

18. Baldo Ivan Matić

10. Boris Baniček

58 MIN

21. Mihael Dlesk

3. Martin Bajs

65 MIN

19. Patrik Turk

20. Renato Kukina Ščapec

71 MIN

16. Mislav Draganić

2. Matej Bajs

90 MIN

9. Josip Jandrić

23. Ivan Marović