Copa America 2015 - Matches

- 10 Stu 2018

0 : 0

VS

Gol

1

Žuti karton

2

4

Zamjene

4

Franjo Pužin

Trener

Marijo Švigir

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Alen Hrgović

Prvi pomoćni sudac: Mario Jurašić

Drugi pomoćni sudac: Hrvoje Lekšić

Četvrti sudac: Juraj Jović

Delegat: Ivan Župan

Ostali:
Mario Rac lic. 83
Igor Marijan 086

81 MIN

Žuti karton 5. Tomislav Borovčak (Zelina)

yellow card

84 MIN

Žuti karton 14. Stjepan Mikulinec (Rudeš)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 3. Damir Baćan (Polet)

yellow card

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Viktor Špišić

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Petar Horvatin

20. Petar Horvatin

Petar Horvatin

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Perić

12. Ivan Perić

Ivan Perić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Stephano Tomić

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Marko Korečić

44. Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Roberto Drljača

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

21. Ivan Jurić-Bare

Ivan Jurić-Bare

Ivan Jurić-Bare

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

5. Tomislav BorovčakK

Tomislav Borovčak

Tomislav Borovčak

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

. Ante Radoš

Ante Radoš

Ante Radoš

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-07-05

.

4. Dino Litvić

Dino Litvić

Dino Litvić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

17. Florijan Ovčar

Florijan Ovčar

Florijan Ovčar

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

20. Mihael Mačković

Mihael Mačković

Mihael Mačković

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

14. Stjepan Mikulinec

Stjepan Mikulinec

Stjepan Mikulinec

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

18. Ivan Hrupec

Ivan Hrupec

Ivan Hrupec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

9. Juan Manuel Saez

Juan Manuel Saez

Juan Manuel Saez

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : IT

16. Hrvoje Jančetić

Hrvoje Jančetić

Hrvoje Jančetić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

Zamjene

1. Nikola Posavec

Nikola Posavec

Nikola Posavec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

4. Stjepan Pajač

Stjepan Pajač

Stjepan Pajač

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

8. Alan Pukšec

Alan Pukšec

Alan Pukšec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

13. Ivan Posavec

Ivan Posavec

Ivan Posavec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

.

.

9. Leonardo Rodrigues Silva

Leonardo Rodrigues Silva

Leonardo Rodrigues Silva

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : BR

11 MIN

23. Ivan Marović

5. Roberto Drljača

45 MIN

16. Viktor Špišić

44. Marko Korečić

46 MIN

20. Petar Horvatin

10. Boris Baniček

46 MIN

18. Ivan Hrupec

13. Ivan Posavec

46 MIN

4. Dino Litvić

.

70 MIN

19. Leonardo Papić

9. Josip Jandrić

70 MIN

9. Juan Manuel Saez

4. Stjepan Pajač

76 MIN

20. Mihael Mačković

.