Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 04 Stu 2018

Mladost Zabok

Renato Kukina Ščapec`

1 : 0

Bistra

Mladost Zabok
Mladost Zabok

VS

Bistra
Bistra

10. Renato Kukina Ščapec

Gol

3

Žuti karton

2

4

Zamjene

3

Dražen Kovjanić

Trener

Bernard Gulić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Jelčić Momir 041
Bajs Mario 70

34 MIN

Žuti karton 19. Patrik Turk (Mladost Zabok)

yellow card

45 MIN

Žuti karton 8. Tomislav Kukec (Bistra)

yellow card

66 MIN

Žuti karton 9. Josip Matošević (Bistra)

yellow card

77 MIN

Gol 10. Renato Kukina Ščapec (Mladost Zabok)

goal

84 MIN

Žuti karton 7. Marko Deak (Mladost Zabok)

yellow card

86 MIN

Žuti karton 9. Zoran Bunčec (Mladost Zabok)

yellow card
Mladost Zabok

Mladost Zabok

Bistra

Bistra

Zoran Mihovilić

1. Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Tihomir Vančina

5. Tihomir VančinaK

Tihomir Vančina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Dino Hrastinski

13. Dino Hrastinski

Dino Hrastinski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Vinko Kotarski

20. Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Jurica Kotarski

4. Jurica Kotarski

Jurica Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Patrik Turk

19. Patrik Turk

Patrik Turk

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Jelenčić

6. Marko Jelenčić

Marko Jelenčić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Deak

7. Marko Deak

Marko Deak

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Nikola Krajačić

11. Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Srebačić

18. Marko Srebačić

Marko Srebačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Luka Frljužec

8. Luka Frljužec

Luka Frljužec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

Zamjene

Toni Tkalec

30. Toni Tkalec

Toni Tkalec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Martin Kotarski

15. Martin Kotarski

Martin Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Renato Kukina Ščapec

10. Renato Kukina Ščapec

Renato Kukina Ščapec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Matej Bajs

2. Matej Bajs

Matej Bajs

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mislav Draganić

16. Mislav Draganić

Mislav Draganić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Hrvoje Jurina

77. Hrvoje Jurina

Hrvoje Jurina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Zoran Bunčec

9. Zoran Bunčec

Zoran Bunčec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

12. Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

11. Dominik Šutalo

Dominik Šutalo

Dominik Šutalo

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

15. Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

10. Veno Smolčić

Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

8. Tomislav KukecK

Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

14. Ivan Dežić

Ivan Dežić

Ivan Dežić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

.

9. Josip Matošević

Josip Matošević

Josip Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

7. Ivica Vračević

Ivica Vračević

Ivica Vračević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

5. Niko Marić

Niko Marić

Niko Marić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

3. Antun Grozdek

Antun Grozdek

Antun Grozdek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

. Filip Zorc

Filip Zorc

Filip Zorc

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

.

.

2. Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

6. Mario Matošević

Mario Matošević

Mario Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

13. Matej Grabušić

Matej Grabušić

Matej Grabušić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

.

46 MIN

18. Marko Srebačić

15. Martin Kotarski

Mladost Zabok

46 MIN

6. Marko Jelenčić

9. Zoran Bunčec

Mladost Zabok

46 MIN

15. Roberto Aničić Bosnić

6. Mario Matošević

Bistra

64 MIN

19. Patrik Turk

10. Renato Kukina Ščapec

Mladost Zabok

65 MIN

3. Antun Grozdek

13. Matej Grabušić

Bistra

67 MIN

11. Nikola Krajačić

77. Hrvoje Jurina

Mladost Zabok

81 MIN

10. Veno Smolčić

.

Bistra