Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 03 Stu 2018

Dinamo OO

Josip Grdenić`

1 : 2

Mladost Petrinja

Antonio Hrnčević`

Dinamo OO
Dinamo OO

VS

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

17. Josip Grdenić

Gol

24. Antonio Hrnčević

4

Žuti karton

2

4

Zamjene

5

Stjepan Bašić

Trener

Franjo Pužin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Igor Ognjenović lic 085
Pršir Martin Lic. 78

15 MIN

Žuti karton 17. Josip Grdenić (Dinamo OO)

yellow card

16 MIN

Kazneni udarac (Gol) 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

penalty

19 MIN

Žuti karton 5. Stjepan Dejak (Dinamo OO)

yellow card

65 MIN

Žuti karton 11. Karlo Stojić (Dinamo OO)

yellow card

65 MIN

Gol 24. Antonio Hrnčević (Mladost Petrinja)

goal

66 MIN

Žuti karton 10. Boris Baniček (Mladost Petrinja)

yellow card

72 MIN

Gol 17. Josip Grdenić (Dinamo OO)

goal

73 MIN

Žuti karton 44. Marko Korečić (Mladost Petrinja)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 1. Stjepan Sučić (Dinamo OO)

yellow card
Dinamo OO

Dinamo OO

Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Stjepan Sučić

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Stjepan Dejak

5. Stjepan DejakK

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Tomislav Janječić

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Filip Gašparović

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Josip Grdenić

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Goran Petković

4. Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Stjepan Celiček

8. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Marko Cimeša

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Ivan Grgić

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Stjepan Pralas

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Rafael Paul Ostojić

15. Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Karlo Stojić

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Ivan Batinić

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Danijel Savičić

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR
Ivan Cerovski

19. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

20. Petar Horvatin

Petar Horvatin

Petar Horvatin

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

Zamjene

.

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

46 MIN

5. Stjepan Dejak

15. Rafael Paul Ostojić

Dinamo OO

46 MIN

19. Leonardo Papić

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

46 MIN

20. Petar Horvatin

9. Josip Jandrić

Mladost Petrinja

46 MIN

17. Sven Dolovčak

44. Marko Korečić

Mladost Petrinja

60 MIN

8. Ivan Grgić

11. Karlo Stojić

Dinamo OO

70 MIN

9. Stjepan Pralas

16. Danijel Savičić

Dinamo OO

83 MIN

24. Antonio Hrnčević

5. Roberto Drljača

Mladost Petrinja

90 MIN

4. Domagoj Šoštarec

19. Ivan Cerovski

Dinamo OO

90 MIN

25. Igor Krmpotić

6. Stephano Tomić

Mladost Petrinja