Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 04 Stu 2018

Odra

Ivan Dodić`

Ivan Dodić`

2 : 0

Gaj Mače

Odra
Odra

VS

Gaj Mače
Gaj Mače

9. Ivan Dodić

9. Ivan Dodić

Gol

2

Žuti karton

4

4

Zamjene

5

Josip Bačurin

Trener

Danijel Tomašković

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Darko Feljan LIC.BR 060
ŽELJKO HERCEG LIC.BR.22

21 MIN

Žuti karton 9. Ivan Dodić (Odra)

yellow card

28 MIN

Žuti karton 4. Dario Kralj (Gaj Mače)

yellow card

45 MIN

Žuti karton 10. Karlo Bobinec (Gaj Mače)

yellow card

48 MIN

Gol 9. Ivan Dodić (Odra)

goal

51 MIN

Žuti karton 16. Karlo Oraić (Gaj Mače)

yellow card

55 MIN

Žuti karton 2. Tomislav Čavala (Gaj Mače)

yellow card

57 MIN

Žuti karton 4. Ante Gudelj (Odra)

yellow card

77 MIN

Gol 9. Ivan Dodić (Odra)

goal
Odra

Odra

Gaj Mače

Gaj Mače

Mate Zubak

12. Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Mlinarić

13. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Jurkin

8. Ivan JurkinK

Ivan Jurkin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Martin Karadakić

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Rogić

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Matija Pavlović

11. Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Dodić

9. Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Marko Majdak

11. Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Šipuš

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ante Gudelj

4. Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Tin Čondor

3. Tin Čondor

Tin Čondor

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

Robert Pisačić

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
David Majdak

16. David Majdak

David Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Luka Pucketić

8. Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Filip Luter

10. Filip Luter

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Denis Đukić

14. Denis Đukić

Denis Đukić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Šime Bašić

17. Šime Bašić

Šime Bašić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Krešimir Košutić

16. Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

12. Andreas Trčak

Andreas Trčak

Andreas Trčak

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

5. Petar KrpanecK

Petar Krpanec

Petar Krpanec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

10. Karlo Bobinec

Karlo Bobinec

Karlo Bobinec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

4. Dario Kralj

Dario Kralj

Dario Kralj

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

11. Miroslav Blagec

Miroslav Blagec

Miroslav Blagec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

3. Filip Kreber

Filip Kreber

Filip Kreber

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

17. Jurica Ščuric

Jurica Ščuric

Jurica Ščuric

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

2. Tomislav Čavala

Tomislav Čavala

Tomislav Čavala

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

16. Karlo Oraić

Karlo Oraić

Karlo Oraić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

7. Davor Iskrić

Davor Iskrić

Davor Iskrić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

8. Tomislav Benčić

Tomislav Benčić

Tomislav Benčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

24. Krunoslav Škof

Krunoslav Škof

Krunoslav Škof

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

15. Josip Kipa

Josip Kipa

Josip Kipa

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

9. Dubravko Vujica

Dubravko Vujica

Dubravko Vujica

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

18. Marko Martinić

Marko Martinić

Marko Martinić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

14. Kristijan Kresonja

Kristijan Kresonja

Kristijan Kresonja

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

13. Borna Vinčić

Borna Vinčić

Borna Vinčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

6. Andrija Trčak

Andrija Trčak

Andrija Trčak

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

46 MIN

12. Andreas Trčak

24. Krunoslav Škof

Gaj Mače

46 MIN

4. Dario Kralj

9. Dubravko Vujica

Gaj Mače

46 MIN

3. Filip Kreber

13. Borna Vinčić

Gaj Mače

46 MIN

5. Petar Krpanec

6. Andrija Trčak

Gaj Mače

73 MIN

11. Marko Majdak

10. Filip Luter

Odra

80 MIN

8. Tomislav Benčić

18. Marko Martinić

Gaj Mače

80 MIN

11. Matija Pavlović

7. Robert Pisačić

Odra

86 MIN

13. Ivan Mlinarić

16. David Majdak

Odra

89 MIN

9. Ivan Dodić

8. Luka Pucketić

Odra