Copa America 2015 - Matches

- 27 Lis 2018

0 : 1

Vrapče

VS

Vrapče
Vrapče

Gol

2

Žuti karton

5

3

Zamjene

5

Franjo Pužin

Trener

Željko Radišić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Igor Marijan 086
Robert Miloš 016

7 MIN

Žuti karton 23. Ivan Marović (Mladost Petrinja)

yellow card

8 MIN

Kazneni udarac (Gol) 10. Mario Ćibarić (Vrapče)

penalty

28 MIN

Žuti karton 17. Sven Dolovčak (Mladost Petrinja)

yellow card

30 MIN

Žuti karton 19. Nikica Brujić (Vrapče)

yellow card

50 MIN

Žuti karton 7. Jerko Zadro (Vrapče)

yellow card

53 MIN

Žuti karton . ()

yellow card

66 MIN

Žuti karton 2. Petar Mioković (Vrapče)

yellow card

86 MIN

Žuti karton 10. Mario Ćibarić (Vrapče)

yellow card

Vrapče

Vrapče

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Petar Horvatin

20. Petar Horvatin

Petar Horvatin

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Marko Korečić

44. Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Jakov Rončević

12. Jakov Rončević

Jakov Rončević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Stephano Tomić

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Roberto Drljača

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Juraj Filipović

6. Juraj Filipović

Juraj Filipović

  • Ime kluba: Banovac
  • Država : HR
Filip Dejanović

21. Filip Dejanović

Filip Dejanović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

1. Ivan Razum

Ivan Razum

Ivan Razum

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

7. Mario Fajdiga

Mario Fajdiga

Mario Fajdiga

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

4. Matej VrbatK

Matej Vrbat

Matej Vrbat

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

15. Marko Radanović

Marko Radanović

Marko Radanović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

.

7. Jerko Zadro

Jerko Zadro

Jerko Zadro

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

10. Mario Ćibarić

Mario Ćibarić

Mario Ćibarić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

2. Petar Mioković

Petar Mioković

Petar Mioković

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

8. Marin Tabaković

Marin Tabaković

Marin Tabaković

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

.

19. Nikica Brujić

Nikica Brujić

Nikica Brujić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

Zamjene

12. Marko Curać

Marko Curać

Marko Curać

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

9. Dario Strmečki

Dario Strmečki

Dario Strmečki

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

8. Denis Plojović-Beriša

Denis Plojović-Beriša

Denis Plojović-Beriša

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

14. Arjan Rexhepi

Arjan Rexhepi

Arjan Rexhepi

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

13. Paul Čulina

Paul Čulina

Paul Čulina

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

5. Dario Salopek

Dario Salopek

Dario Salopek

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

22. Stjepan Završki

Stjepan Završki

Stjepan Završki

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

61 MIN

.

22. Stjepan Završki

Vrapče

70 MIN

7. Mario Fajdiga

14. Arjan Rexhepi

Vrapče

71 MIN

17. Sven Dolovčak

5. Roberto Drljača

87 MIN

20. Petar Horvatin

10. Boris Baniček

88 MIN

19. Nikica Brujić

5. Dario Salopek

Vrapče

90 MIN

19. Leonardo Papić

6. Stephano Tomić

90 MIN

10. Mario Ćibarić

8. Denis Plojović-Beriša

Vrapče

90 MIN

7. Jerko Zadro

13. Paul Čulina

Vrapče