Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 13 Lis 2018

Mladost Petrinja

2 : 2

Tondach

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

VS

Tondach
Tondach

Gol

7. Marko Mlinarić

7. Marko Mlinarić

1

Žuti karton

4

2

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

5

Joso Šeperac

Trener

Drago Bartolić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Ivan Šoštarić br. lic. 027
Bobinac Radimir br. lic. 058

17 MIN

Žuti karton 13. Jurica Čehulić (Tondach)

yellow card

26 MIN

Žuti karton 11. Andrija Frančina (Tondach)

yellow card

27 MIN

Žuti karton 8. Robert Jurina (Tondach)

yellow card

40 MIN

Kazneni udarac (Gol) 20. Petar Horvatin (Karlovac 1919)

penalty

42 MIN

Žuti karton 17. Sven Dolovčak (Mladost Petrinja)

yellow card

58 MIN

Gol 7. Marko Mlinarić (Tondach)

goal

67 MIN

Gol 7. Marko Mlinarić (Tondach)

goal

71 MIN

Crveni karton . ()

red card

79 MIN

Žuti karton 11. Tomica Marković (Tondach)

yellow card

90 MIN

Kazneni udarac (Gol) 1. Vedran Kovačević (Mladost Petrinja)

penalty
Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Tondach

Tondach

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Petar Horvatin

20. Petar Horvatin

Petar Horvatin

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Stephano Tomić

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

Viktor Špišić

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Perić

12. Ivan Perić

Ivan Perić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Juraj Filipović

6. Juraj Filipović

Juraj Filipović

  • Ime kluba: Banovac
  • Država : HR
Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Filip Dejanović

21. Filip Dejanović

Filip Dejanović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

24. Damir Družinec

Damir Družinec

Damir Družinec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

5. Jurica Hendija

Jurica Hendija

Jurica Hendija

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

7. Marko Mlinarić

Marko Mlinarić

Marko Mlinarić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

10. Mario ČehulićK

Mario Čehulić

Mario Čehulić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

8. Robert Jurina

Robert Jurina

Robert Jurina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

13. Jurica Čehulić

Jurica Čehulić

Jurica Čehulić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

11. Andrija Frančina

Andrija Frančina

Andrija Frančina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

.

15. Martin Sedlar

Martin Sedlar

Martin Sedlar

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

17. Loren Jurina

Loren Jurina

Loren Jurina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

4. Karlo Frtalj

Karlo Frtalj

Karlo Frtalj

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

Zamjene

.

9. Alen Skozrit

Alen Skozrit

Alen Skozrit

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

16. Franko Borovčak

Franko Borovčak

Franko Borovčak

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

11. Tomica Marković

Tomica Marković

Tomica Marković

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

19. Dominik Lončarić

Dominik Lončarić

Dominik Lončarić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

22. Danijel Merkaš

Danijel Merkaš

Danijel Merkaš

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

46 MIN

18. Baldo Ivan Matić

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

46 MIN

13. Jurica Čehulić

.

Tondach

46 MIN

5. Jurica Hendija

16. Franko Borovčak

Tondach

69 MIN

.

11. Tomica Marković

Tondach

73 MIN

20. Petar Horvatin

9. Josip Jandrić

Mladost Petrinja

79 MIN

24. Antonio Hrnčević

19. Leonardo Papić

Mladost Petrinja

79 MIN

15. Martin Sedlar

22. Danijel Merkaš

Tondach

86 MIN

17. Sven Dolovčak

21. Filip Dejanović

Mladost Petrinja

90 MIN

11. Tomica Marković

19. Dominik Lončarić

Tondach