Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 07 Lis 2018

Gaj Mače

Kristijan Kresonja`

1 : 1

Bistra

Veno Smolčić`

Gaj Mače
Gaj Mače

VS

Bistra
Bistra

14. Kristijan Kresonja

Gol

10. Veno Smolčić

2

Žuti karton

6

5

Zamjene

5

Danijel Tomašković

Trener

Bernard Gulić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Dragutin Ćehulić,lic.br.23
Momir Jelčić,lic.br 41

14 MIN

Gol 10. Veno Smolčić (Bistra)

goal

17 MIN

Žuti karton 9. Josip Matošević (Bistra)

yellow card

20 MIN

Žuti karton 15. Roberto Aničić Bosnić (Bistra)

yellow card

38 MIN

Žuti karton 5. Petar Krpanec (Gaj Mače)

yellow card

64 MIN

Gol 14. Kristijan Kresonja (Gaj Mače)

goal

69 MIN

Žuti karton 7. Ivica Vračević (Bistra)

yellow card

71 MIN

Žuti karton 2. Tomislav Čavala (Gaj Mače)

yellow card

74 MIN

Žuti karton 20. Ivan Šteko (Bistra)

yellow card

78 MIN

Žuti karton 4. Ilija Ištuk (Bistra)

yellow card

85 MIN

Žuti karton . ()

yellow card
Gaj Mače

Gaj Mače

Bistra

Bistra

Andreas Trčak

12. Andreas Trčak

Andreas Trčak

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Petar Krpanec

5. Petar KrpanecK

Petar Krpanec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Karlo Bobinec

10. Karlo Bobinec

Karlo Bobinec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Josip Kipa

15. Josip Kipa

Josip Kipa

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dario Kralj

4. Dario Kralj

Dario Kralj

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Miroslav Blagec

11. Miroslav Blagec

Miroslav Blagec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Filip Kreber

3. Filip Kreber

Filip Kreber

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Jurica Ščuric

17. Jurica Ščuric

Jurica Ščuric

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Tomislav Čavala

2. Tomislav Čavala

Tomislav Čavala

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Karlo Oraić

16. Karlo Oraić

Karlo Oraić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Davor Iskrić

7. Davor Iskrić

Davor Iskrić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

Krunoslav Škof

24. Krunoslav Škof

Krunoslav Škof

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dubravko Vujica

9. Dubravko Vujica

Dubravko Vujica

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Marko Martinić

18. Marko Martinić

Marko Martinić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Kristijan Kresonja

14. Kristijan Kresonja

Kristijan Kresonja

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Andrija Trčak

6. Andrija Trčak

Andrija Trčak

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Tomislav Benčić

8. Tomislav Benčić

Tomislav Benčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Damjan Tuškan-Hepak

18. Damjan Tuškan-Hepak

Damjan Tuškan-Hepak

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

12. Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

15. Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

10. Veno Smolčić

Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

8. Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

4. Ilija IštukK

Ilija Ištuk

Ilija Ištuk

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

14. Ivan Dežić

Ivan Dežić

Ivan Dežić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

20. Ivan Šteko

Ivan Šteko

Ivan Šteko

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

5. Niko Marić

Niko Marić

Niko Marić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

3. Antun Grozdek

Antun Grozdek

Antun Grozdek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

9. Josip Matošević

Josip Matošević

Josip Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

11. Dominik Šutalo

Dominik Šutalo

Dominik Šutalo

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

.

.

.

6. Mario Matošević

Mario Matošević

Mario Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

.

13. Matej Grabušić

Matej Grabušić

Matej Grabušić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

7. Ivica Vračević

Ivica Vračević

Ivica Vračević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

46 MIN

12. Andreas Trčak

24. Krunoslav Škof

Gaj Mače

46 MIN

5. Petar Krpanec

9. Dubravko Vujica

Gaj Mače

46 MIN

3. Filip Kreber

18. Marko Martinić

Gaj Mače

46 MIN

15. Josip Kipa

14. Kristijan Kresonja

Gaj Mače

56 MIN

9. Josip Matošević

7. Ivica Vračević

Bistra

67 MIN

8. Tomislav Kukec

.

Bistra

67 MIN

3. Antun Grozdek

13. Matej Grabušić

Bistra

69 MIN

15. Roberto Aničić Bosnić

6. Mario Matošević

Bistra

81 MIN

10. Karlo Bobinec

6. Andrija Trčak

Gaj Mače

88 MIN

10. Veno Smolčić

.

Bistra