Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 22 Ruj 2018

Mladost Petrinja

Boris Baniček`

1 : 1

Bistra

Veno Smolčić`

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

VS

Bistra
Bistra

10. Boris Baniček

Gol

10. Veno Smolčić

2

Žuti karton

2

3

Zamjene

3

Joso Šeperac

Trener

Bernard Gulić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Radimir Bobinac lic. 058
Momir Jelčić 041

25 MIN

Žuti karton 16. Viktor Špišić (Mladost Petrinja)

yellow card

25 MIN

Gol 10. Veno Smolčić (Bistra)

goal

30 MIN

Žuti karton 5. Niko Marić (Bistra)

yellow card

63 MIN

Žuti karton 8. Tomislav Kukec (Bistra)

yellow card

84 MIN

Žuti karton 44. Marko Korečić (Mladost Petrinja)

yellow card

90 MIN

Gol 10. Boris Baniček (Mladost Petrinja)

goal
Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Bistra

Bistra

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Viktor Špišić

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Perić

12. Ivan Perić

Ivan Perić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Stephano Tomić

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Juraj Filipović

6. Juraj Filipović

Juraj Filipović

  • Ime kluba: Banovac
  • Država : HR
Marko Korečić

44. Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Petar Horvatin

20. Petar Horvatin

Petar Horvatin

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

12. Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

20. Ivan Šteko

Ivan Šteko

Ivan Šteko

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

3. Antun Grozdek

Antun Grozdek

Antun Grozdek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

15. Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

11. Dominik Šutalo

Dominik Šutalo

Dominik Šutalo

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

10. Veno Smolčić

Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

8. Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

4. Ilija IštukK

Ilija Ištuk

Ilija Ištuk

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

.

9. Josip Matošević

Josip Matošević

Josip Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

5. Niko Marić

Niko Marić

Niko Marić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

.

.

2. Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

6. Mario Matošević

Mario Matošević

Mario Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

.

46 MIN

17. Sven Dolovčak

44. Marko Korečić

Mladost Petrinja

46 MIN

18. Baldo Ivan Matić

24. Antonio Hrnčević

Mladost Petrinja

68 MIN

19. Leonardo Papić

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

70 MIN

.

6. Mario Matošević

Bistra

81 MIN

11. Dominik Šutalo

.

Bistra

90 MIN

10. Veno Smolčić

.

Bistra