Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 23 Ruj 2018

Odra

Petar Cebin`

Ante Gudelj`

2 : 0

Gradići

Odra
Odra

VS

Gradići
Gradići

15. Petar Cebin

4. Ante Gudelj

Gol

3

Žuti karton

3

5

Zamjene

3

Josip Bačurin

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Feljan Darko lic. 60
Vujnović Vlado lic. 61

18 MIN

Žuti karton 13. Mihael Cvetnić (Gradići)

yellow card

21 MIN

Žuti karton 20. Jakov Črnjak (Gradići)

yellow card

36 MIN

Žuti karton 6. Ante Kolak (Odra)

yellow card

47 MIN

Gol 15. Petar Cebin (Odra)

goal

51 MIN

Žuti karton 20. Krešimir Budimir (Gradići)

yellow card

51 MIN

Žuti karton 15. Petar Cebin (Odra)

yellow card

58 MIN

Žuti karton 11. Marko Majdak (Odra)

yellow card

76 MIN

Gol 4. Ante Gudelj (Odra)

goal
Odra

Odra

Gradići

Gradići

Mate Zubak

12. Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
David Majdak

16. David Majdak

David Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Jurkin

8. Ivan JurkinK

Ivan Jurkin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Martin Karadakić

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Matija Pavlović

11. Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Marko Majdak

11. Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ante Kolak

6. Ante Kolak

Ante Kolak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Šipuš

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Petar Cebin

15. Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ante Gudelj

4. Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Tin Čondor

3. Tin Čondor

Tin Čondor

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

Kristijan Štrk

1. Kristijan Štrk

Kristijan Štrk

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Mlinarić

13. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Rogić

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Filip Luter

10. Filip Luter

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Dodić

9. Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Luka Prugovečki

11. Luka Prugovečki

Luka Prugovečki

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Brdek

3. Jurica Brdek

Jurica Brdek

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

1. Marko Tomljanović

Marko Tomljanović

Marko Tomljanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

20. Krešimir BudimirK

Krešimir Budimir

Krešimir Budimir

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

15. Ivan Zagorec

Ivan Zagorec

Ivan Zagorec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Marko Župetić

Marko Župetić

Marko Župetić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

.

20. Jakov Črnjak

Jakov Črnjak

Jakov Črnjak

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

4. Damir Milanović

Damir Milanović

Damir Milanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

.

8. Josip Lučić

Josip Lučić

Josip Lučić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

13. Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

14. Armin Abazi

Armin Abazi

Armin Abazi

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

.

9. Lovro Lasić

Lovro Lasić

Lovro Lasić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

.

61 MIN

16. David Majdak

13. Ivan Mlinarić

Odra

64 MIN

20. Jakov Črnjak

.

Gradići

67 MIN

8. Josip Lučić

.

Gradići

74 MIN

11. Matija Pavlović

3. Jurica Brdek

Odra

78 MIN

3. Tin Čondor

11. Luka Prugovečki

Odra

80 MIN

.

9. Lovro Lasić

Gradići

83 MIN

15. Petar Cebin

9. Ivan Dodić

Odra

84 MIN

18. Martin Karadakić

5. Jurica Rogić

Odra