Copa America 2015 - Matches

- 16 Ruj 2018

0 : 2

VS

Gol

25. Igor Krmpotić

3

Žuti karton

1

5

Zamjene

5

Siniša Mioković

Trener

Joso Šeperac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Mislav Maroević lic. 001
Radimir Bobinac lic. 058

37 MIN

Žuti karton 7. Ivan Puškarić (Samobor)

yellow card

55 MIN

Kazneni udarac (Gol) 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

penalty

64 MIN

Gol 25. Igor Krmpotić (Mladost Petrinja)

goal

68 MIN

Žuti karton 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

yellow card

70 MIN

Žuti karton 17. Ivan Ibrahimović (Samobor)

yellow card

76 MIN

Žuti karton 6. Marko Kotoraš (Nur)

yellow card

Josip Braje

21. Josip Braje

Josip Braje

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Kristijan Regović

9. Kristijan Regović

Kristijan Regović

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR
Marko Kotoraš

6. Marko Kotoraš

Marko Kotoraš

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Karlo Severec

6. Karlo Severec

Karlo Severec

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Filip Kostanjski

5. Filip KostanjskiK

Filip Kostanjski

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Mislav Maruna

3. Mislav Maruna

Mislav Maruna

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Matej Golubić

14. Matej Golubić

Matej Golubić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Josip Šarić

14. Josip Šarić

Josip Šarić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR
Ivan Puškarić

7. Ivan Puškarić

Ivan Puškarić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Ante Burilo

16. Ante Burilo

Ante Burilo

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Ivan Ibrahimović

17. Ivan Ibrahimović

Ivan Ibrahimović

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

Zamjene

Hrvoje Alagić

99. Hrvoje Alagić

Hrvoje Alagić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

.

Filip Bišćan

19. Filip Bišćan

Filip Bišćan

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

.

Goran Ovčariček

8. Goran Ovčariček

Goran Ovčariček

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Matej Vitko

13. Matej Vitko

Matej Vitko

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Andrej Gluić

8. Andrej Gluić

Andrej Gluić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

6. Juraj Filipović

Juraj Filipović

Juraj Filipović

  • Ime kluba: Banovac
  • Država : HR

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

12. Ivan Perić

Ivan Perić

Ivan Perić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

21. Filip Dejanović

Filip Dejanović

Filip Dejanović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

40 MIN

9. Josip Jandrić

24. Antonio Hrnčević

46 MIN

16. Ante Burilo

.

46 MIN

14. Josip Šarić

.

46 MIN

18. Baldo Ivan Matić

10. Boris Baniček

46 MIN

6. Juraj Filipović

.

46 MIN

21. Josip Braje

99. Hrvoje Alagić

52 MIN

1. Vedran Kovačević

12. Ivan Perić

60 MIN

14. Matej Golubić

8. Andrej Gluić

70 MIN

7. Ivan Puškarić

19. Filip Bišćan

76 MIN

19. Leonardo Papić

17. Sven Dolovčak