Copa America 2015 - Matches

- 16 Ruj 2018

Krunoslav Lilovac`

2 : 1

Dinamo Odranski Obrež

Domagoj Šoštarec`

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

9. Krunoslav Lilovac

Gol

4. Domagoj Šoštarec

3

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

5

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Mile Buinac,lic.013
Zvonimir Karlović,lic.034

32 MIN

Žuti karton 13. Luka Vranić (Segesta)

yellow card

38 MIN

Žuti karton 1. Stjepan Sučić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

39 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Ivan Lovrić (Mladost Petrinja)

penalty

41 MIN

Žuti karton 5. Ivan Ninčević (Lučko)

yellow card

65 MIN

Žuti karton 8. Ivan Grgić (Samobor)

yellow card

71 MIN

Gol 9. Krunoslav Lilovac (Segesta)

goal

73 MIN

Gol 4. Domagoj Šoštarec (Brezovica)

goal

80 MIN

Žuti karton 8. Stjepan Celiček (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

88 MIN

Žuti karton 4. Matej Bagarić (Bistra)

yellow card

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Filip Skender

1. Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Vranić

13. Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Matija Sertić

11. Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Mario Garba

19. Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Anes Handanović

10. Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Lovrić

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Kapac

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Krunoslav Lilovac

9. Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Matej Galonja

6. Matej Galonja

Matej Galonja

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Matej Bagarić

4. Matej Bagarić

Matej Bagarić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ivan Ninčević

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Zamjene

Leonardo Trepša

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivica Alapić

17. Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Grgić

15. Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: ŠNK Frankopan
  • Država : HR
Mario Antonio Šakić

2. Mario Antonio Šakić

Mario Antonio Šakić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Tin Pavličić

20. Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Dejan Živčić

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Dominik Vavro

15. Dominik Vavro

Dominik Vavro

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

3. David Briševac

David Briševac

David Briševac

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

4. Goran Petković

Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

8. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

15. Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

19. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

46 MIN

16. Ivan Kapac

8. Dejan Živčić

46 MIN

3. David Briševac

5. Stjepan Dejak

Dinamo Odranski Obrež

55 MIN

13. Luka Vranić

17. Ivica Alapić

68 MIN

19. Mario Garba

15. Dominik Vavro

75 MIN

4. Domagoj Šoštarec

16. Danijel Savičić

Dinamo Odranski Obrež

75 MIN

10. Marko Cimeša

9. Stjepan Pralas

Dinamo Odranski Obrež

79 MIN

6. Matej Galonja

20. Tin Pavličić

81 MIN

11. Karlo Stojić

19. Ivan Cerovski

Dinamo Odranski Obrež

84 MIN

2. Filip Gašparović

15. Rafael Paul Ostojić

Dinamo Odranski Obrež

90 MIN

10. Anes Handanović

15. Luka Grgić