Copa America 2015 - Matches

- 16 Ruj 2018

Tihomir Vančina`

Dino Hrastinski`

Vinko Kotarski`

Marko Belanović`

Luka Frljužec`

5 : 4

Odra

Marko Majdak`

Ivan Šipuš`

Petar Cebin`

Jurica Brdek`

VS

Odra
Odra

5. Tihomir Vančina

13. Dino Hrastinski

14. Vinko Kotarski

17. Marko Belanović

8. Luka Frljužec

Gol

11. Marko Majdak

2. Ivan Šipuš

10. Petar Cebin

3. Jurica Brdek

2

Žuti karton

1

3

Zamjene

3

Dražen Kovjanić

Trener

Josip Bačurin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Draganić Mario 71
Feljan Darko 60

8 MIN

Gol 14. Vinko Kotarski (Mladost Zabok)

goal

23 MIN

Gol 10. Petar Cebin (Mladost Buzin)

goal

25 MIN

Gol 8. Luka Frljužec (Mladost Zabok)

goal

40 MIN

Žuti karton 3. Tin Čondor (Mladost Buzin)

yellow card

45 MIN

Gol 13. Dino Hrastinski (Mladost Zabok)

goal

49 MIN

Gol 2. Ivan Šipuš (Segesta)

goal

60 MIN

Gol 17. Marko Belanović (Mladost Zabok)

goal

69 MIN

Gol 5. Tihomir Vančina (Mladost Zabok)

goal

70 MIN

Žuti karton 20. Renato Kukina Ščapec (Mladost Zabok)

yellow card

72 MIN

Gol 3. Jurica Brdek (Gradići)

goal

81 MIN

Gol 11. Marko Majdak (Odra)

goal

82 MIN

Žuti karton 7. Marko Deak (Mladost Zabok)

yellow card

Odra

Odra

Zoran Mihovilić

1. Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Tihomir Vančina

5. Tihomir VančinaK

Tihomir Vančina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Matej Bajs

2. Matej Bajs

Matej Bajs

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Dino Hrastinski

13. Dino Hrastinski

Dino Hrastinski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Vinko Kotarski

14. Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Belanović

17. Marko Belanović

Marko Belanović

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Deak

7. Marko Deak

Marko Deak

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Nikola Krajačić

11. Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Srebačić

18. Marko Srebačić

Marko Srebačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Luka Frljužec

8. Luka Frljužec

Luka Frljužec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mihael Dlesk

21. Mihael Dlesk

Mihael Dlesk

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

Toni Tkalec

12. Toni Tkalec

Toni Tkalec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mislav Draganić

16. Mislav Draganić

Mislav Draganić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Renato Majsec

6. Renato Majsec

Renato Majsec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mateo Tisanić

6. Mateo Tisanić

Mateo Tisanić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Renato Kukina Ščapec

20. Renato Kukina Ščapec

Renato Kukina Ščapec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Denis Celjak

13. Denis Celjak

Denis Celjak

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Zoran Bunčec

9. Zoran Bunčec

Zoran Bunčec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

12. Mate Zubak

Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

7. Robert PisačićK

Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

16. David Majdak

David Majdak

David Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

8. Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

9. Ivan Dodić

Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

11. Marko Majdak

Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

10. Petar Cebin

Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

4. Ante Gudelj

Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

3. Tin Čondor

Tin Čondor

Tin Čondor

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

1. Kristijan Štrk

Kristijan Štrk

Kristijan Štrk

  • Ime kluba: Čehi
  • Država : HR

13. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

13. Luka Pucketić

Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

11. Matija Pavlović

Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Luka Prugovečki

Luka Prugovečki

Luka Prugovečki

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

3. Jurica Brdek

Jurica Brdek

Jurica Brdek

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

46 MIN

21. Mihael Dlesk

9. Zoran Bunčec

46 MIN

7. Robert Pisačić

11. Matija Pavlović

Odra

46 MIN

3. Tin Čondor

11. Luka Prugovečki

Odra

62 MIN

11. Nikola Krajačić

20. Renato Kukina Ščapec

65 MIN

9. Ivan Dodić

3. Jurica Brdek

Odra

67 MIN

2. Matej Bajs

16. Mislav Draganić