Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 08 Ruj 2018

Mladost Petrinja

Leonardo Papić`

1 : 0

Sava Strmec

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

VS

Sava Strmec
Sava Strmec

19. Leonardo Papić

Gol

1

Žuti karton

4

3

Zamjene

5

Joso Šeperac

Trener

Sven Raić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Željko Cvetković, lic. 080
Radimir Bobinac, lic. 058

45 MIN

Žuti karton 11. Tomislav Makarun (Bistra)

yellow card

52 MIN

Gol 19. Leonardo Papić (Mladost Petrinja)

goal

61 MIN

Žuti karton 3. Luka Novoselec (Sava Strmec)

yellow card

61 MIN

Žuti karton 5. Marko Cerovečki (Sava Strmec)

yellow card

83 MIN

Žuti karton 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

yellow card

86 MIN

Žuti karton 6. Darko Frajt (Sava Strmec)

yellow card
Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Sava Strmec

Sava Strmec

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Juraj Filipović

6. Juraj Filipović

Juraj Filipović

  • Ime kluba: Banovac
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Viktor Špišić

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Marko Korečić

44. Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Perić

12. Ivan Perić

Ivan Perić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Stephano Tomić

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

Filip Dejanović

21. Filip Dejanović

Filip Dejanović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Dominik Prelčec

15. Dominik Prelčec

Dominik Prelčec

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

1. Luka Spudić

Luka Spudić

Luka Spudić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

7. Bernardo Kočnar

Bernardo Kočnar

Bernardo Kočnar

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

16. Kruno Cvetković

Kruno Cvetković

Kruno Cvetković

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

3. Luka NovoselecK

Luka Novoselec

Luka Novoselec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

5. Marko Cerovečki

Marko Cerovečki

Marko Cerovečki

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

11. Tomislav Makarun

Tomislav Makarun

Tomislav Makarun

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

11. Filip Mršić

Filip Mršić

Filip Mršić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

.

21. Ivan Horvatinec

Ivan Horvatinec

Ivan Horvatinec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

20. Martin Zrnc

Martin Zrnc

Martin Zrnc

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

Zamjene

1. Danijel Ćutić

Danijel Ćutić

Danijel Ćutić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

24. Mario Golubić Vešligaj

Mario Golubić Vešligaj

Mario Golubić Vešligaj

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

6. Darko Frajt

Darko Frajt

Darko Frajt

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

8. Dario Barišić

Dario Barišić

Dario Barišić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

9. Mihael Klemenčić

Mihael Klemenčić

Mihael Klemenčić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

18. Josip Voloder

Josip Voloder

Josip Voloder

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

13. Antonio Dragić

Antonio Dragić

Antonio Dragić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

55 MIN

.

6. Darko Frajt

Sava Strmec

55 MIN

20. Martin Zrnc

13. Antonio Dragić

Sava Strmec

61 MIN

19. Leonardo Papić

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

66 MIN

7. Bernardo Kočnar

18. Josip Voloder

Sava Strmec

68 MIN

16. Kruno Cvetković

8. Dario Barišić

Sava Strmec

77 MIN

5. Marko Cerovečki

9. Mihael Klemenčić

Sava Strmec

79 MIN

17. Sven Dolovčak

21. Filip Dejanović

Mladost Petrinja

90 MIN

25. Igor Krmpotić

6. Stephano Tomić

Mladost Petrinja