Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 05 Ruj 2018

HNŠK Moslavina

Josip Šenija`

1 : 3

Mladost Petrinja

Josip Jandrić`

Mihael Bezić`

Igor Krmpotić`

HNŠK Moslavina
HNŠK Moslavina

VS

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

2. Josip Šenija

Gol

9. Josip Jandrić

4. Mihael Bezić

25. Igor Krmpotić

3

Žuti karton

3

3

Zamjene

4

Marijan Dužić

Trener

Joso Šeperac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Zdravko Novosel, lic. 52
Radomir Bobinac, lic. 058

29 MIN

Gol 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

goal

42 MIN

Žuti karton 19. Leonardo Papić (Mladost Petrinja)

yellow card

51 MIN

Žuti karton 15. Luka Horvat (HNŠK Moslavina)

yellow card

55 MIN

Gol 2. Josip Šenija (HNŠK Moslavina)

goal

62 MIN

Žuti karton 7. Đani Miško (HNŠK Moslavina)

yellow card

62 MIN

Žuti karton 16. Viktor Špišić (Mladost Petrinja)

yellow card

73 MIN

Gol 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

goal

85 MIN

Žuti karton 44. Marko Korečić (Mladost Petrinja)

yellow card

86 MIN

Žuti karton 24. Ivan Stojaković (Segesta)

yellow card

87 MIN

Gol 25. Igor Krmpotić (Mladost Petrinja)

goal
HNŠK Moslavina

HNŠK Moslavina

Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Antonio Kovačić

1. Antonio KovačićK

Antonio Kovačić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Luka Lončarević

10. Luka Lončarević

Luka Lončarević

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Đani Miško

7. Đani Miško

Đani Miško

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Luka Horvat

15. Luka Horvat

Luka Horvat

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Josip Šenija

2. Josip Šenija

Josip Šenija

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Marko Kolarić

17. Marko Kolarić

Marko Kolarić

  • Ime kluba: ŠNK Frankopan
  • Država : HR
Ivan Stojaković

24. Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Danko Cerovečki

8. Danko Cerovečki

Danko Cerovečki

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Ivan Slekovac

11. Ivan Slekovac

Ivan Slekovac

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Domagoj Batković

4. Domagoj Batković

Domagoj Batković

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Bruno Vlajsović

8. Bruno Vlajsović

Bruno Vlajsović

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

Zamjene

Tomislav Ilinić

12. Tomislav Ilinić

Tomislav Ilinić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Mateo Desić

9. Mateo Desić

Mateo Desić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Igor Galogaža

13. Igor Galogaža

Igor Galogaža

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Dario Cvrtila

6. Dario Cvrtila

Dario Cvrtila

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Matija Bača

20. Matija Bača

Matija Bača

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Emanuel Krznarić

14. Emanuel Krznarić

Emanuel Krznarić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Tomislav Štimac

3. Tomislav Štimac

Tomislav Štimac

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

6. Juraj Filipović

Juraj Filipović

Juraj Filipović

  • Ime kluba: Banovac
  • Država : HR

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

12. Ivan Perić

Ivan Perić

Ivan Perić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

21. Filip Dejanović

Filip Dejanović

Filip Dejanović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

15. Dominik Prelčec

Dominik Prelčec

Dominik Prelčec

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

41 MIN

8. Bruno Vlajsović

20. Matija Bača

HNŠK Moslavina

46 MIN

18. Baldo Ivan Matić

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

46 MIN

6. Juraj Filipović

.

Mladost Petrinja

55 MIN

17. Marko Kolarić

6. Dario Cvrtila

HNŠK Moslavina

66 MIN

19. Leonardo Papić

17. Sven Dolovčak

Mladost Petrinja

69 MIN

10. Luka Lončarević

14. Emanuel Krznarić

HNŠK Moslavina

80 MIN

9. Josip Jandrić

21. Filip Dejanović

Mladost Petrinja