Copa America 2015 - Matches

- 01 Ruj 2018

Josip Jandrić`

Josip Jandrić`

Josip Jandrić`

4 : 2

Daniel Gotal`

VS

9. Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Gol

9. Daniel Gotal

2

Žuti karton

2

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

5

Joso Šeperac

Trener

Zlatko Koletić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Antolković Goran, lic. 063
Radomir Bobinac, 058

16 MIN

Gol 9. Daniel Gotal (Croatia)

goal

23 MIN

Žuti karton . Leonardo Klepac (Trnje)

yellow card

24 MIN

Kazneni udarac (Gol) 1. Vedran Kovačević (Mladost Petrinja)

penalty

32 MIN

Gol 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

goal

35 MIN

Gol 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

goal

57 MIN

Žuti karton . ()

yellow card

60 MIN

Gol 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

goal

63 MIN

Žuti karton 2. Željko Filipović (Zelina)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 10. Boris Baniček (Mladost Petrinja)

yellow card

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Juraj Filipović

6. Juraj Filipović

Juraj Filipović

  • Ime kluba: Banovac
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Viktor Špišić

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Marko Korečić

44. Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Damir Baćan

3. Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Perić

12. Ivan Perić

Ivan Perić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Dino Golubović

7. Dino Golubović

Dino Golubović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

Filip Dejanović

21. Filip Dejanović

Filip Dejanović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

. Leonardo Klepac

Leonardo Klepac

Leonardo Klepac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-01-31

2. Željko Filipović

Željko Filipović

Željko Filipović

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

9. Daniel GotalK

Daniel Gotal

Daniel Gotal

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

10. Antonio Lukić

Antonio Lukić

Antonio Lukić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

14. Kristijan Pižir

Kristijan Pižir

Kristijan Pižir

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

8. Ivan Fluka

Ivan Fluka

Ivan Fluka

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

18. Matija Grežina

Matija Grežina

Matija Grežina

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

15. Mihael Šaško

Mihael Šaško

Mihael Šaško

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

20. Silvestar Habajec

Silvestar Habajec

Silvestar Habajec

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

.

.

Zamjene

1. Petar Kralj

Petar Kralj

Petar Kralj

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

13. Antonio Stojanović

Antonio Stojanović

Antonio Stojanović

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

11. Mario Zmazek

Mario Zmazek

Mario Zmazek

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

19. Ivan Peteljak

Ivan Peteljak

Ivan Peteljak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

17. Kristijan Antolković

Kristijan Antolković

Kristijan Antolković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

5. Tomislav Baković

Tomislav Baković

Tomislav Baković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

2. Mihael Obad

Mihael Obad

Mihael Obad

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

36 MIN

15. Mihael Šaško

2. Mihael Obad

46 MIN

18. Baldo Ivan Matić

10. Boris Baniček

46 MIN

6. Juraj Filipović

.

46 MIN

18. Matija Grežina

5. Tomislav Baković

60 MIN

14. Kristijan Pižir

17. Kristijan Antolković

71 MIN

19. Leonardo Papić

21. Filip Dejanović

71 MIN

.

11. Mario Zmazek

84 MIN

20. Silvestar Habajec

19. Ivan Peteljak

90 MIN

9. Josip Jandrić

7. Dino Golubović