Copa America 2015 - Matches

- 26 Kol 2018

0 : 0

VS

Gol

3

Žuti karton

2

5

Zamjene

5

Dražen Kovjanić

Trener

Danijel Tomašković

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Alen Hrgović

Prvi pomoćni sudac: Krešimir Lang

Drugi pomoćni sudac: Mario Jurašić

Četvrti sudac: Filip Fišić

Delegat: Darko Blažinčić

Ostali:
Bajs Mario
Dragutin Čehulić

21 MIN

Žuti karton 17. Jurica Ščuric (Gaj Mače)

yellow card

23 MIN

Žuti karton 16. Mislav Draganić (Mladost Zabok)

yellow card

58 MIN

Žuti karton 14. Kristijan Kresonja (Gaj Mače)

yellow card

75 MIN

Žuti karton 14. Vinko Kotarski (Mladost Zabok)

yellow card

79 MIN

Žuti karton 4. Jurica Kotarski (Mladost Zabok)

yellow card

Zoran Mihovilić

1. Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Martin Kotarski

15. Martin Kotarski

Martin Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Tihomir Vančina

5. Tihomir VančinaK

Tihomir Vančina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Matej Bajs

2. Matej Bajs

Matej Bajs

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mislav Draganić

16. Mislav Draganić

Mislav Draganić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Vinko Kotarski

14. Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Jurica Kotarski

4. Jurica Kotarski

Jurica Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Deak

7. Marko Deak

Marko Deak

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mario Malarić

10. Mario Malarić

Mario Malarić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Srebačić

18. Marko Srebačić

Marko Srebačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mihael Dlesk

21. Mihael Dlesk

Mihael Dlesk

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

Toni Tkalec

12. Toni Tkalec

Toni Tkalec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Martin Bajs

3. Martin Bajs

Martin Bajs

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Renato Kukina Ščapec

20. Renato Kukina Ščapec

Renato Kukina Ščapec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Belanović

17. Marko Belanović

Marko Belanović

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Zoran Bunčec

9. Zoran Bunčec

Zoran Bunčec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Nikola Krajačić

11. Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Denis Celjak

13. Denis Celjak

Denis Celjak

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

12. Andreas Trčak

Andreas Trčak

Andreas Trčak

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

5. Petar KrpanecK

Petar Krpanec

Petar Krpanec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

15. Josip Kipa

Josip Kipa

Josip Kipa

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

4. Dario Kralj

Dario Kralj

Dario Kralj

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

3. Filip Kreber

Filip Kreber

Filip Kreber

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

17. Jurica Ščuric

Jurica Ščuric

Jurica Ščuric

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

2. Tomislav Čavala

Tomislav Čavala

Tomislav Čavala

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

16. Karlo Oraić

Karlo Oraić

Karlo Oraić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

14. Kristijan Kresonja

Kristijan Kresonja

Kristijan Kresonja

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

13. Borna Vinčić

Borna Vinčić

Borna Vinčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

7. Davor Iskrić

Davor Iskrić

Davor Iskrić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

24. Krunoslav Škof

Krunoslav Škof

Krunoslav Škof

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

10. Karlo Bobinec

Karlo Bobinec

Karlo Bobinec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

9. Dubravko Vujica

Dubravko Vujica

Dubravko Vujica

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

11. Miroslav Blagec

Miroslav Blagec

Miroslav Blagec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

6. Petar Posarić

Petar Posarić

Petar Posarić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

8. Tomislav Benčić

Tomislav Benčić

Tomislav Benčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

6. Andrija Trčak

Andrija Trčak

Andrija Trčak

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

46 MIN

12. Andreas Trčak

24. Krunoslav Škof

46 MIN

15. Josip Kipa

11. Miroslav Blagec

46 MIN

3. Filip Kreber

6. Andrija Trčak

46 MIN

21. Mihael Dlesk

17. Marko Belanović

46 MIN

2. Matej Bajs

9. Zoran Bunčec

46 MIN

16. Mislav Draganić

11. Nikola Krajačić

63 MIN

14. Kristijan Kresonja

9. Dubravko Vujica

68 MIN

2. Tomislav Čavala

10. Karlo Bobinec

68 MIN

10. Mario Malarić

20. Renato Kukina Ščapec

87 MIN

17. Marko Belanović

3. Martin Bajs