Copa America 2015 - Matches

- 11 Svi 2019

Polet

Enis Brkić`

Marko Ćavar`

2 : 1

Nur

Enis Seferović`

Polet
Polet

VS

Nur
Nur

7. Enis Brkić

18. Marko Ćavar

Gol

21. Enis Seferović

2

Žuti karton

3

Ivan Zelić

Trener

Jasmin Ičanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Davor Bertol

Prvi pomoćni sudac: Zvonimir Golub

Drugi pomoćni sudac: Vladimir Jozić

Četvrti sudac:

Delegat: Dario Klepo

Ostali:
BARTULOVIĆ MARKO LIC.27
SMAJIĆ HARIS LIC.17

17 MIN

Gol 7. Enis Brkić (Polet)

goal

23 MIN

Žuti karton 20. Haris Spahić (Mladost Buzin)

yellow card

45 MIN

Žuti karton 31. Patrik Babić (Nur)

yellow card

47 MIN

Gol 21. Enis Seferović (Nur)

goal

53 MIN

Žuti karton 16. Andrija Prpić (Nur)

yellow card

71 MIN

Gol 18. Marko Ćavar (Polet)

goal

80 MIN

Žuti karton 9. Ivan Idžan (Mladost Buzin)

yellow card

82 MIN

Žuti karton 13. Marko Ille (Polet)

yellow card
Polet

Polet

Nur

Nur

Igor Ćorković

12. Igor Ćorković

Igor Ćorković

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Kuljanac

4. Ivan Kuljanac

Ivan Kuljanac

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Golemović

16. Ivan GolemovićK

Ivan Golemović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Filip Vojnović

3. Filip Vojnović

Filip Vojnović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Batarilo

15. Marko Batarilo

Marko Batarilo

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Idžan

9. Ivan Idžan

Ivan Idžan

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Enis Brkić

7. Enis Brkić

Enis Brkić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Ćavar

18. Marko Ćavar

Marko Ćavar

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Lasić

17. Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Lukas Gluhalić

11. Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Šime Bašić

17. Šime Bašić

Šime Bašić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

Marko Ille

13. Marko Ille

Marko Ille

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Rukavina

5. Marko Rukavina

Marko Rukavina

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

52. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

20. Haris Spahić

Haris Spahić

Haris Spahić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA

23. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

7. Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

31. Patrik Babić

Patrik Babić

Patrik Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

10. Dženis Mujičić

Dženis Mujičić

Dženis Mujičić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

17. Marijan Dodić

Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

12. Omer Seferović

Omer Seferović

Omer Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

4. Kristijan Babić

Kristijan Babić

Kristijan Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

16. Andrija Prpić

Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Zamjene

21. Enis Seferović

Enis Seferović

Enis Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

9. Armin Hamzić

Armin Hamzić

Armin Hamzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

15. Nikola Palić

Nikola Palić

Nikola Palić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

14. Anton Gaši

Anton Gaši

Anton Gaši

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

13. Karlo Džambo

Karlo Džambo

Karlo Džambo

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

6. Nihad Smriko

Nihad Smriko

Nihad Smriko

  • Ime kluba: Zagreb 041
  • Država : BA

21. Leonard Kuntić

Leonard Kuntić

Leonard Kuntić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR