Copa America 2015 - Matches

- 01 Svi 2019

Mladost Dragonožec

0 : 2

Nur

Mladost Dragonožec
Mladost Dragonožec

VS

Nur
Nur

Gol

7. Domagoj Abramović

9. Armin Hamzić

2

Žuti karton

3

Miroslav Marš

Trener

Jasmin Ičanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Matej Novak

Drugi pomoćni sudac: Luka Žiger

Četvrti sudac:

Delegat: Ladislav Plantić

Ostali:
Vlado Brebrić lic.br.12
Mehmedalija Smajić br.16

36 MIN

Žuti karton 5. Josip Cerovski (Mladost Dragonožec)

yellow card

39 MIN

Žuti karton 10. Antonio Sviben (Mladost Dragonožec)

yellow card

40 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Domagoj Abramović (Nur)

penalty

43 MIN

Gol 9. Armin Hamzić (Nur)

goal

51 MIN

Žuti karton 3. Ivan Brzović (Nur)

yellow card

62 MIN

Žuti karton 31. Patrik Babić (Nur)

yellow card

84 MIN

Žuti karton 23. Adnan Dautović (Nur)

yellow card
Mladost Dragonožec

Mladost Dragonožec

Nur

Nur

Zvonimir Stančić

99. Zvonimir StančićK

Zvonimir Stančić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Matija Cimeša

3. Matija Cimeša

Matija Cimeša

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tomislav Kovačić

15. Tomislav Kovačić

Tomislav Kovačić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tadija Rimac

16. Tadija Rimac

Tadija Rimac

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Josip Cerovski

5. Josip Cerovski

Josip Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Luka Huzjak

11. Luka Huzjak

Luka Huzjak

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Antonio Sviben

10. Antonio Sviben

Antonio Sviben

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Antonio Aluga

10. Antonio Aluga

Antonio Aluga

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Luka Brebrić

20. Luka Brebrić

Luka Brebrić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Denis Ganić

11. Denis Ganić

Denis Ganić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Shkumbin Kalikji

. Shkumbin Kalikji

Shkumbin Kalikji

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : MK
  • Rođendan : 1992-09-26

Zamjene

Jurica Radenić

15. Jurica Radenić

Jurica Radenić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Mihael Šnajder

2. Mihael Šnajder

Mihael Šnajder

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Dino Tkalec

1. Dino Tkalec

Dino Tkalec

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

52. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA

23. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

21. Enis Seferović

Enis Seferović

Enis Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

9. Armin Hamzić

Armin Hamzić

Armin Hamzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

7. Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

31. Patrik Babić

Patrik Babić

Patrik Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

10. Dženis Mujičić

Dženis Mujičić

Dženis Mujičić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

17. Marijan Dodić

Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

3. Ivan Brzović

Ivan Brzović

Ivan Brzović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

16. Andrija Prpić

Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Zamjene

52. Gordan Vladisavljević

Gordan Vladisavljević

Gordan Vladisavljević

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

17. Amir Begović

Amir Begović

Amir Begović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

15. Nikola Palić

Nikola Palić

Nikola Palić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

12. Omer Seferović

Omer Seferović

Omer Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

4. Kristijan Babić

Kristijan Babić

Kristijan Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

52. Harun Rahmanović

Harun Rahmanović

Harun Rahmanović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA

21. Leonard Kuntić

Leonard Kuntić

Leonard Kuntić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR