Copa America 2015 - Matches

- 11 Stu 2018

Mladost Dragonožec

Josip Cerovski`

Luka Brebrić`

2 : 4

Botinec

Zvonimir Sušac`

Zvonimir Sušac`

Tin Krizman`

Mate Svetina`

Mladost Dragonožec
Mladost Dragonožec

VS

Botinec
Botinec

5. Josip Cerovski

20. Luka Brebrić

Gol

11. Zvonimir Sušac

11. Zvonimir Sušac

10. Tin Krizman

18. Mate Svetina

Josip Brebrić

Trener

Ante Smoljan

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Luka Abaz

Prvi pomoćni sudac: Mislav Krmar

Drugi pomoćni sudac: Mislav Krmar

Četvrti sudac:

Delegat: Stjepan Jarec

Ostali:
Ivan Godler lic.br.10
Damir Mrvec lic.br. 19

3 MIN

Gol 20. Luka Brebrić (Mladost Dragonožec)

goal

24 MIN

Gol 11. Zvonimir Sušac (Botinec)

goal

30 MIN

Gol 5. Josip Cerovski (Mladost Dragonožec)

goal

38 MIN

Gol 11. Zvonimir Sušac (Botinec)

goal

54 MIN

Gol 18. Mate Svetina (Botinec)

goal

56 MIN

Žuti karton 10. Tin Krizman (Botinec)

yellow card

58 MIN

Gol 10. Tin Krizman (Botinec)

goal
Mladost Dragonožec

Mladost Dragonožec

Botinec

Botinec

Mario Ičitović

12. Mario Ičitović

Mario Ičitović

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Matija Cimeša

3. Matija Cimeša

Matija Cimeša

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Ivan Fanuko

2. Ivan Fanuko

Ivan Fanuko

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tomislav Kovačić

15. Tomislav Kovačić

Tomislav Kovačić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Hrvoje Kolarić

9. Hrvoje Kolarić

Hrvoje Kolarić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tomislav Brebrić

4. Tomislav Brebrić

Tomislav Brebrić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Josip Cerovski

5. Josip Cerovski

Josip Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Zlatko Đukić

16. Zlatko Đukić

Zlatko Đukić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Luka Huzjak

11. Luka Huzjak

Luka Huzjak

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Antonio Sviben

10. Antonio Sviben

Antonio Sviben

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Luka Brebrić

20. Luka Brebrić

Luka Brebrić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

Zamjene

Nenad Borković

17. Nenad Borković

Nenad Borković

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Domagoj Malkić

14. Domagoj Malkić

Domagoj Malkić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Marko Žinić

13. Marko Žinić

Marko Žinić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tadija Rimac

16. Tadija Rimac

Tadija Rimac

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Filip Čavić

17. Filip Čavić

Filip Čavić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

17. Lovre Viduka

Lovre Viduka

Lovre Viduka

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

11. Zvonimir Sušac

Zvonimir Sušac

Zvonimir Sušac

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

16. Josip Musa

Josip Musa

Josip Musa

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

7. Nikola Grubešić

Nikola Grubešić

Nikola Grubešić

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

13. Mato Menalo

Mato Menalo

Mato Menalo

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

4. Ivan Brajković

Ivan Brajković

Ivan Brajković

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

5. Josip Žitković

Josip Žitković

Josip Žitković

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

6. Antonio Lukina

Antonio Lukina

Antonio Lukina

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

8. Ivan Dominik Kinčić

Ivan Dominik Kinčić

Ivan Dominik Kinčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Franko Štimac

Franko Štimac

Franko Štimac

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

7. Karlo Petrović

Karlo Petrović

Karlo Petrović

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

Zamjene

10. Tin Krizman

Tin Krizman

Tin Krizman

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

18. Mate Svetina

Mate Svetina

Mate Svetina

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

5. Marko Ivanković

Marko Ivanković

Marko Ivanković

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

3. Josip Ažić

Josip Ažić

Josip Ažić

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR