Copa America 2015 - Matches

- 10 Stu 2018

Polet

Filip Vojnović`

Josip Drenški `

3 : 0

Mladost Buzin

Polet
Polet

VS

Mladost Buzin
Mladost Buzin

3. Filip Vojnović

11. Josip Drenški

Gol

1

Kazneni udarac

0

Ivo Orkić

Trener

Dean Vraneš

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ana Kederov

Prvi pomoćni sudac: Marina Đeldić

Drugi pomoćni sudac: Dina Khaled Barghathi

Četvrti sudac:

Delegat: Damir Šoprek

Ostali:
Balić Renato lic..24
Jurica Šimir lic.br 8

71 MIN

Gol 3. Filip Vojnović (Polet)

goal

75 MIN

Gol 11. Josip Drenški (Polet)

goal

85 MIN

Žuti karton 2. Florijan Galić (Mladost Buzin)

yellow card

86 MIN

Kazneni udarac (Gol) 5. Marko Rukavina (Polet)

penalty
Polet

Polet

Mladost Buzin

Mladost Buzin

Igor Ćorković

12. Igor Ćorković

Igor Ćorković

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Marić

2. Marko Marić

Marko Marić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Mateo Šuta

6. Mateo Šuta

Mateo Šuta

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Golemović

16. Ivan Golemović

Ivan Golemović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Filip Vojnović

3. Filip Vojnović

Filip Vojnović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Luka Tepeš

8. Luka Tepeš

Luka Tepeš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Denis Ramljak

8. Denis Ramljak

Denis Ramljak

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Tomislav Rimac

5. Tomislav Rimac

Tomislav Rimac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Josip Drenški

11. Josip Drenški

Josip Drenški

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Idžan

9. Ivan Idžan

Ivan Idžan

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Enis Brkić

7. Enis Brkić

Enis Brkić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Kuljanac

4. Ivan Kuljanac

Ivan Kuljanac

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Rukavina

5. Marko Rukavina

Marko Rukavina

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Antonio Prša

17. Antonio Prša

Antonio Prša

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
Hrvoje Dajak

9. Hrvoje Dajak

Hrvoje Dajak

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

99. Stjepan Vidović

Stjepan Vidović

Stjepan Vidović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

11. Anđelko Čuljak

Anđelko Čuljak

Anđelko Čuljak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

14. Josip Drobac

Josip Drobac

Josip Drobac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

18. Petar Vilipić

Petar Vilipić

Petar Vilipić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

9. Fabijan Galić

Fabijan Galić

Fabijan Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

10. Marko Jambrišak

Marko Jambrišak

Marko Jambrišak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

8. Dominik Brletić

Dominik Brletić

Dominik Brletić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

4. Ivan Kranjčina

Ivan Kranjčina

Ivan Kranjčina

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Lovro Galić

Lovro Galić

Lovro Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

5. Marko Mandić

Marko Mandić

Marko Mandić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

3. Zvonimir Ivanković

Zvonimir Ivanković

Zvonimir Ivanković

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

1. Fabijan Brajičić

Fabijan Brajičić

Fabijan Brajičić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

18. Marko Lužaić

Marko Lužaić

Marko Lužaić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

2. Florijan Galić

Florijan Galić

Florijan Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

16. Josip Brkić

Josip Brkić

Josip Brkić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

17. Borna Bušić

Borna Bušić

Borna Bušić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

9. Robert Filić

Robert Filić

Robert Filić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR