Copa America 2015 - Matches

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 16 Ruj 2018

Kašina

0 : 0

Mladost Buzin

Kašina
Kašina

VS

Mladost Buzin
Mladost Buzin

Gol

2

Žuti karton

2

Matija Pukšec

Trener

Zlatko Boroša

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Matija Kordić

Prvi pomoćni sudac: Marin Stanković

Drugi pomoćni sudac: Hrvoje Pregorec

Četvrti sudac:

Delegat: Stjepan Tonžetić

Ostali:
Roman Hrgović lic.br.14
Stjepan Podgorski lic.br. 4

66 MIN

Žuti karton 10. Marko Jambrišak (Mladost Buzin)

yellow card

77 MIN

Žuti karton 5. Martin Vuger (Kašina)

yellow card

79 MIN

Žuti karton 5. Marko Tumbri (Mladost Buzin)

yellow card

85 MIN

Žuti karton 9. Ivan Gavrić (Zelina)

yellow card
Kašina

Kašina

Mladost Buzin

Mladost Buzin

Marko Borščak

1. Marko Borščak

Marko Borščak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Tomi Dujak

2. Tomi Dujak

Tomi Dujak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Davor Fišter

3. Davor Fišter

Davor Fišter

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Matija Mikec

6. Matija Mikec

Matija Mikec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Ivan Gavrić

9. Ivan Gavrić

Ivan Gavrić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Marko Gavrić

11. Marko Gavrić

Marko Gavrić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Josip Antunović

4. Josip Antunović

Josip Antunović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Ivan Kučiš Vuković

7. Ivan Kučiš Vuković

Ivan Kučiš Vuković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dorian Lambevski

8. Dorian Lambevski

Dorian Lambevski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Tomislav Bertović

10. Tomislav Bertović

Tomislav Bertović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Bruno Kovačević

8. Bruno Kovačević

Bruno Kovačević

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Zamjene

Martin Vuger

5. Martin Vuger

Martin Vuger

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Tomislav Čivrag

13. Tomislav Čivrag

Tomislav Čivrag

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Bartol Benko

14. Bartol Benko

Bartol Benko

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

1. Fabijan Brajičić

Fabijan Brajičić

Fabijan Brajičić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

6. Andrej Abrić

Andrej Abrić

Andrej Abrić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Kristijan Dundović

Kristijan Dundović

Kristijan Dundović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

16. Josip Brkić

Josip Brkić

Josip Brkić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

9. Marko Jurenec

Marko Jurenec

Marko Jurenec

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

10. Marko Jambrišak

Marko Jambrišak

Marko Jambrišak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

8. Dominik Brletić

Dominik Brletić

Dominik Brletić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

3. Mateo Briševac

Mateo Briševac

Mateo Briševac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

7. Luka Kulušić

Luka Kulušić

Luka Kulušić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

5. Marko Tumbri

Marko Tumbri

Marko Tumbri

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

14. Josip Drobac

Josip Drobac

Josip Drobac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

. Adrian Babić

Adrian Babić

Adrian Babić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

13. Silvio Kranjčina

Silvio Kranjčina

Silvio Kranjčina

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

11. Lovro Galić

Lovro Galić

Lovro Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR