Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 25 Svi 2019

Blato

0 : 3

Šparta Elektra

Blato
Blato

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

Gol

1

Žuti karton

2

1

Zamjene

4

Miroslav Vuksanić

Trener

Dario Zanić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karla Šegota

Prvi pomoćni sudac: Vjekoslav Kovač

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Čulina

Četvrti sudac:

Delegat: Leonardo Bošnjak

Ostali:
Filipović Ivan lic.br.16
Ivan Bošnjak lic.br. 20

34 MIN

Gol 7. Luka Dragović (Šparta Elektra)

goal

40 MIN

Žuti karton 20. Stipe Sunara (Blato)

yellow card

74 MIN

Žuti karton 11. Ćiril Guja (Šparta Elektra)

yellow card

87 MIN

Žuti karton 15. Mislav Blaić (Šparta Elektra)

yellow card

88 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

90 MIN

Gol 16. Mateo Šokčević (Šparta Elektra)

goal
Blato

Blato

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Željko Kovačić

12. Željko Kovačić

Željko Kovačić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Stipan Rimac

4. Stipan RimacK

Stipan Rimac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Stipe Sunara

20. Stipe Sunara

Stipe Sunara

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Tomislav Novak

2. Tomislav Novak

Tomislav Novak

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Marko Matuško

23. Marko Matuško

Marko Matuško

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Mladen Muškovac

10. Mladen Muškovac

Mladen Muškovac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Toni Baždarić

. Toni Baždarić

Toni Baždarić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Boris Eterović

6. Boris Eterović

Boris Eterović

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Karlo Kasabašić

21. Karlo Kasabašić

Karlo Kasabašić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Ivan Vrdoljak

. Ivan Vrdoljak

Ivan Vrdoljak

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Marko Trgovčević

10. Marko Trgovčević

Marko Trgovčević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

Zamjene

Petar Ujević

12. Petar Ujević

Petar Ujević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Josip Crnečki-Galic

1. Josip Crnečki-Galic

Josip Crnečki-Galic

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Ante Rogić

15. Ante Rogić

Ante Rogić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Josip Baraba

. Josip Baraba

Josip Baraba

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Darko VučićK

Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Marin Bojić

Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Luka Dragović

Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Ivan Borković

Ivan Borković

Ivan Borković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

. Luka Raguž

Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

15. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Dario Skoko

Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

46 MIN

2. Tomislav Novak

. Josip Baraba

Blato

79 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

8. Dario Skoko

Šparta Elektra

82 MIN

9. Stipe Vujić

17. Josip Maro Kramarić

Šparta Elektra

89 MIN

11. Ćiril Guja

15. Filip Anthony Riley

Šparta Elektra

89 MIN

9. Darko Vučić

8. Filip Mazalin

Šparta Elektra