Copa America 2015 - Matches

- 18 Svi 2019

Prigorje Žerjavinec

0 : 0

Brezovica

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

VS

Brezovica
Brezovica

Gol

4

Žuti karton

2

4

Zamjene

2

Vladimir Sever

Trener

Nikola Pustak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Zvonimir Matković

Prvi pomoćni sudac: Ivan Vukojević

Drugi pomoćni sudac: Marko Škrobo

Četvrti sudac:

Delegat: Marijan Koprivnjak

Ostali:
Nenad Galović lic.br.2
Danijel Rogić lic.br.13

30 MIN

Žuti karton 8. Antonio Bukal (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

41 MIN

Žuti karton 4. Karlo Sever (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

51 MIN

Žuti karton 3. Lazar Glasnović (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

57 MIN

Žuti karton 5. Domagoj Kulašević (Brezovica)

yellow card

88 MIN

Žuti karton 5. Ivan Legin (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

89 MIN

Žuti karton 19. Ivan Sokić (Brezovica)

yellow card
Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Brezovica

Brezovica

David Pintar

1. David Pintar

David Pintar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Bukal

8. Antonio Bukal

Antonio Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Legin

5. Ivan Legin

Ivan Legin

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Smiljanić

2. Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Josip Barbarić

9. Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Petar Barbarić

10. Petar BarbarićK

Petar Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Matija Matanović

6. Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Karlo Sever

4. Karlo Sever

Karlo Sever

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Patrik Augustinović

13. Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Lazar Glasnović

3. Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Mihaljek

14. Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

Valentino Jelovečki

. Valentino Jelovečki

Valentino Jelovečki

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Bruno Topić

2. Bruno Topić

Bruno Topić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Rajner

18. Ivan Rajner

Ivan Rajner

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Josip Bedeković

15. Josip Bedeković

Josip Bedeković

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Nikola Granđa

7. Nikola Granđa

Nikola Granđa

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Matija Soldo

17. Matija Soldo

Matija Soldo

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Saša Zlatar

17. Saša Zlatar

Saša Zlatar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

1. Jan Savić

Jan Savić

Jan Savić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

4. Jasmin Gorski

Jasmin Gorski

Jasmin Gorski

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

8. Matija Đuričić

Matija Đuričić

Matija Đuričić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

10. Vedran Kršlak

Vedran Kršlak

Vedran Kršlak

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

7. Petar PečekK

Petar Peček

Petar Peček

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

18. Antonio Fabijanec

Antonio Fabijanec

Antonio Fabijanec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

19. Ivan Sokić

Ivan Sokić

Ivan Sokić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

6. Borna Rebić

Borna Rebić

Borna Rebić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

. Filip Glavić

Filip Glavić

Filip Glavić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

. Josip Šćrbec

Josip Šćrbec

Josip Šćrbec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

. Renato Šorša

Renato Šorša

Renato Šorša

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

Zamjene

1. Matija Sivec

Matija Sivec

Matija Sivec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

19. Luka Altić

Luka Altić

Luka Altić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

5. Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

6. Josip Grgić

Josip Grgić

Josip Grgić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

46 MIN

6. Borna Rebić

5. Domagoj Kulašević

Brezovica

59 MIN

3. Lazar Glasnović

17. Saša Zlatar

Prigorje Žerjavinec

66 MIN

10. Vedran Kršlak

19. Luka Altić

Brezovica

70 MIN

9. Josip Barbarić

7. Nikola Granđa

Prigorje Žerjavinec

84 MIN

8. Antonio Bukal

17. Matija Soldo

Prigorje Žerjavinec

88 MIN

10. Petar Barbarić

15. Josip Bedeković

Prigorje Žerjavinec