Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 18 Svi 2019

Ravnice

2 : 1

Sloga Gredelj

Ravnice
Ravnice

VS

Sloga Gredelj
Sloga Gredelj

Gol

3

Žuti karton

2

3

Zamjene

3

Dražen Bobinec

Trener

Davor Orsag

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Borna Kordej

Prvi pomoćni sudac: Damir Adžić-Kapitanović

Drugi pomoćni sudac: Danijel Benko

Četvrti sudac:

Delegat: Romano Borac

Ostali:
Miloš Borojević, lic. br. 9
Juraj Jalžabetić, lic. br. 7

28 MIN

Žuti karton 10. Marijan Marković (Sloga Gredelj)

yellow card

34 MIN

Gol 11. Nikola Matić (Ravnice)

goal

43 MIN

Gol 23. Danijel Zlatar (Ravnice)

goal

56 MIN

Žuti karton 6. Ivan Gajger (Sloga Gredelj)

yellow card

58 MIN

Gol 17. Karlo Nikolovski (Sloga Gredelj)

goal

73 MIN

Žuti karton 6. Ivan Novak (Ravnice)

yellow card

81 MIN

Žuti karton 23. Danijel Zlatar (Ravnice)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 10. Luka Toš (Ravnice)

yellow card
Ravnice

Ravnice

Sloga Gredelj

Sloga Gredelj

Dario Fras

12. Dario Fras

Dario Fras

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Ivan Galić

13. Ivan Galić

Ivan Galić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Luka Toš

10. Luka TošK

Luka Toš

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Nikola Matić

11. Nikola Matić

Nikola Matić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Ivan Novak

6. Ivan Novak

Ivan Novak

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Filip Jelavić

7. Filip Jelavić

Filip Jelavić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Luka Piršić

5. Luka Piršić

Luka Piršić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Danijel Zlatar

23. Danijel Zlatar

Danijel Zlatar

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Danijel Brčić

16. Danijel Brčić

Danijel Brčić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Luka Grabić

3. Luka Grabić

Luka Grabić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Martin Sekulić

16. Martin Sekulić

Martin Sekulić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

Zamjene

Tomislav Balagović

12. Tomislav Balagović

Tomislav Balagović

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Petar Čule

14. Petar Čule

Petar Čule

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Filip Kos

. Filip Kos

Filip Kos

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Marko Sukser

15. Marko Sukser

Marko Sukser

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Mario Hajdinjak

15. Mario Hajdinjak

Mario Hajdinjak

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Maro Pavić

. Maro Pavić

Maro Pavić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

1. Igor Ivić

Igor Ivić

Igor Ivić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

5. Tin KosovecK

Tin Kosovec

Tin Kosovec

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

18. Josip Hajdinjak

Josip Hajdinjak

Josip Hajdinjak

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

6. Ivan Gajger

Ivan Gajger

Ivan Gajger

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

4. Luka Tudjek

Luka Tudjek

Luka Tudjek

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

4. Rene Mandarić

Rene Mandarić

Rene Mandarić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

5. Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

17. Karlo Nikolovski

Karlo Nikolovski

Karlo Nikolovski

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

11. Tin Barić

Tin Barić

Tin Barić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

. Kristian Drežnjak

Kristian Drežnjak

Kristian Drežnjak

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

10. Marijan Marković

Marijan Marković

Marijan Marković

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

Zamjene

5. Vjekoslav Repalust

Vjekoslav Repalust

Vjekoslav Repalust

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

11. Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

16. Đenis Ahmedi

Đenis Ahmedi

Đenis Ahmedi

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

9. Denis Skenderi

Denis Skenderi

Denis Skenderi

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

. Petar Blažon

Petar Blažon

Petar Blažon

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

20 MIN

. Kristian Drežnjak

9. Denis Skenderi

Sloga Gredelj

41 MIN

16. Danijel Brčić

14. Petar Čule

Ravnice

61 MIN

11. Tin Barić

16. Đenis Ahmedi

Sloga Gredelj

75 MIN

13. Ivan Galić

15. Marko Sukser

Ravnice

81 MIN

11. Nikola Matić

. Filip Kos

Ravnice

86 MIN

6. Ivan Gajger

5. Vjekoslav Repalust

Sloga Gredelj